9 maja 2024 r

Sklep biegowy prowadzony przez kobiety na Florydzie świętuje 18 lat działalności

Clermont, Floryda, 9 maja 2024 r. /ENDURANCE SPORTSWIRE/ – Dash Sports, kamień węgielny społeczności sportowej w Clermont i większej społeczności hrabstwa South Lake, z dumą obchodzi 18. rok swojej działalności. Będąc latarnią morską dla biegaczy, spacerowiczów i triathlonistów, Dash Sports poświęcił prawie dwie dekady na wspieranie kultury zdrowia i aktywności pod wizjonerskim przywództwem Kimberly Grogan. To przedsiębiorstwo będące własnością kobiety nie tylko przetrwało, ale prosperowało, ewoluując od pierwotnego wcielenia jako Gear for MultiSport do dzisiejszego dynamicznego, skupionego na społeczności Dash Sports.

Od momentu powstania w 2006 roku misją Dash Sports jest inspirowanie i wyposażanie ludzi do „aktywnego życia” od kołyski aż po grób. Etos firmy zawarty jest w jej nazwie – „Dash” symbolizuje podróż życia, podkreślając, jak ważne jest, aby każda chwila liczyła się poprzez aktywny i zdrowy tryb życia. Kimberly Grogan, napędzana swoją pasją do handlu detalicznego i wychowania fizycznego, stała się siłą napędową marki, kierując ją z pierwotnej lokalizacji w Krajowym Centrum Szkoleniowym do obecnej, rozległej siedziby w centrum Clermont.

Położony zaledwie jedną przecznicę od malowniczego parku Waterfront w Clermont i jeziora Minneola, Dash Sports to coś więcej niż powierzchnia handlowa. Jest to centrum społeczności sportowej, oferujące nie tylko najwyższej jakości buty do biegania i chodzenia, ale także spersonalizowaną obsługę, która odzwierciedla prawdziwą miłość personelu do fitnessu i rozległą wiedzę branżową. Mając doświadczenie jako biegacze i triatloniści, zespół Dash Sports wnosi bezcenny wgląd w potrzeby swoich klientów, oferując porady na temat wszystkiego, od sprzętu po lokalne miejsca treningowe.

Kimberly Grogan tak wspomina tę podróż, stwierdzając: „Naszym celem zawsze było pomaganie naszej społeczności w prowadzeniu najbardziej aktywnego i satysfakcjonującego życia. Widzenie, jak daleko zaszliśmy w ciągu 18 lat, od Gear for MultiSport po Dash Sports, i świadomość, że naprawdę zmieniliśmy życie ludzi, jest niesamowicie satysfakcjonujące. Jesteśmy czymś więcej niż tylko sklepem; jesteśmy częścią życia naszych klientów, pomagając im znaleźć idealne rozwiązanie dla ich podróży.”

W Dash Sports głęboko wierzymy, że odpowiednia para butów do biegania lub chodzenia może odmienić życie i zdrowie człowieka. Oferta w Dash Sports jest starannie dobrana i obejmuje wiodące marki, takie jak Hoka i Brooks, znane z równowagi pomiędzy komfortem i wsparciem. Rozumiejąc, że każdy klient jest wyjątkowy, Dash Sports szczyci się oferowaniem bezpłatnych niestandardowych dopasowań obuwia, a także szerokiej gamy rozmiarów i stylów, aby każdy mógł znaleźć idealne dopasowanie i prowadzić aktywny tryb życia.

Patrząc w przyszłość, firma Dash Sports pozostaje wierna swoim założycielskim zasadom, jednocześnie korzystając z nowych możliwości służenia i inspirowania. „Nasza 18. rocznica to coś więcej niż kamień milowy — to odskocznia do następnego rozdziału w naszej podróży mającej na celu wzmocnienie pozycji naszej społeczności i wyposażenie jej na całe życie” – zastanawia się Grogan. „Jesteśmy dumni z naszej przeszłości i podekscytowani tym, co nadejdzie”.

###

O Dash Sports:

Świętując swoje 18. urodziny, Dash Sports w Clermont na Florydzie stanowi świadectwo trwałej siły społeczności, zdrowia i dążenia do aktywnego stylu życia pod wizjonerskim przywództwem Kimberly Grogan. To przedsiębiorstwo będące własnością kobiety ewoluowało od skromnych początków, stając się kamieniem węgielnym społeczności sportowej, oferując spersonalizowane usługi i sprzęt najwyższej klasy zarówno biegaczom, spacerowiczom, jak i triatlonistom. Dash Sports to nie tylko przestrzeń handlowa, ale także ucieleśnienie podróży życia, zachęcanie osób w każdym wieku do prowadzenia aktywnego trybu życia, w którym liczy się każda chwila.

Kontakt z mediami:

Jill Swidler

[email protected]

407-342-1778źródło