Komisarz wolałby zastąpić mecze przedsezonowe rozgrywkami rozgrywanymi w sezonie zasadniczym. Dopóki to się nie stanie, liga nadal musi monetyzować mecze przedsezonowe.

Przypadkowo sieć należąca do ligi potrzebuje treści innych niż stare gry i oferty NFL Films oraz programy studyjne oparte na Zoomie.

Liga ogłosiła, że ​​21 meczów przedsezonowych będzie transmitowanych na żywo w telewizji NFL Network. Jest to bezpłatna zawartość dla ligi, ponieważ po prostu publikuje transmisję od lokalnego oddziału, który transmituje mecze w telewizji.

Plan obejmuje potrójny mecz w sobotę 10 sierpnia, poczwórny mecz w sobotę 17 sierpnia i kolejny poczwórny mecz w sobotę 24 sierpnia.

W sumie NFLN będzie transmitować w telewizji siedem meczów na żywo w pierwszym tygodniu przedsezonowym, sześć w drugim tygodniu i osiem w trzecim tygodniu.

Przedsezonowy sezon NFL Network zakończy się meczem pomiędzy Saints i Titans w niedzielę, 25 sierpnia. Jak ci z Was, którzy oglądają PFT na żywo wiesz, ostatnio śniło mi się, że Święci i Tytani zmierzą się w następnym Super Bowl. Niektórzy z Was faktycznie obstawiają, że ten pojedynek nastąpi, po kursie 3000 do 1.

Więc śmiało i postaw na to 10 dolarów. Jeśli przegrasz, to twoja wina. Jeśli wygrasz, będę wdzięczny za skosztowanie.źródło