Ryan Reynolds spełnia marzenia, nagrywając jedno nagranie telewizyjne na raz.

Aktora „Jeśli” zauważono na widowni „Widok” w poniedziałek wraz z wyjątkowym gościem: swoją mamą!

Współprowadzący Whoopi Goldberg poinformował o obecności aktora podczas przedstawienia i poprosił go o wyjaśnienie, dlaczego tam przyszedł.

„Nigdy nie wiadomo, co się dzieje w „The View”” – powiedział Goldberg. „Czasami patrzysz w górę i myślisz: «Och, to jest naprawdę świetne!» A potem patrzysz na siebie i mówisz „Och, racja!” Jest Ryan Reynolds!”

Kamera przeniosła się na Reynoldsa, który wyjaśnił, że był tam ze swoją matką, Tammy Reynolds, z bardzo miłego powodu.

Ryan Reynolds i mama Tammy Reynolds biorą udział w ceremonii uhonorowania aktora gwiazdą w Hollywood Walk of Fame, 15 grudnia 2016 r.

Axelle/Bauer-Griffin za pośrednictwem Getty Images

„Moja mama jest tutaj z wizytą u wnuków” – powiedział, a publiczność zaczęła bić brawo. „A wczoraj powiedziała: «Moim marzeniem jest pojechać do «The View»”.

„Po pierwsze staram się robić to, co ona mówi, bo nie wiesz, do czego jest zdolna” – powiedział, a gospodarze się śmiali. „Niewysłowiona przemoc, całe moje życie”.

Reynolds zażartował, że „nie chciał smakować grzbietu jej dłoni, więc powiedziałem: «Chodźmy do „The View!”

„Zadzwoniliśmy, powiedziałem: «Jestem mężem Blake’a (Lively’ego) i bardzo chciałbym przyjechać do „The View”… i oto jesteśmy!” – powiedział reżyser.

„Myślę, że moja mama mogła pomyśleć, że wystąpi w „The View”, nie jestem pewien” – dodał Reynolds, podczas gdy jego mama żartobliwie potrząsała pięścią.

Tammy Reynolds stwierdziła, że ​​ogląda program „codziennie” i stwierdziła, że ​​był on nagrywany w jej domu w Vancouver w Kanadzie, a ona siedziała w studiu.

„Mama Reynolds” z pewnością ma mnóstwo wnuków do odwiedzenia w Nowym Jorku, gdzie mieszkają Reynolds i Lively, a „The View” jest nagrywany.

Aktor „Deadpool” dzieli z Lively trzy dziewczyny: James, 9 lat; Inez, 7 lat; i Betty (4 lata). W 2023 roku powitali także na świecie czwarte dziecko, choć nie ujawnili jeszcze jego imienia i płci.

źródło