Kanvas Sports + Social, nowa restauracja i bar sportowy, zostanie otwarta 14 czerwca 2024 roku w Deep Ellum.

Jak wynika z e-maila od publicysty Mylesa Delgado, lokalizacja „ma na celu stać się kolejną premierową koncepcją rozrywki sportowej w Dallas”.

Dwupiętrowa lokalizacja obejmuje jadalnie o powierzchni ponad 10 000 stóp kwadratowych i dwa patio na górnym pokładzie. W całej przestrzeni znajdują się 44 zamontowane telewizory, co oznacza, że ​​najważniejszy mecz z pewnością będzie zawsze w zasięgu wzroku.

Wiadomości z restauracji

Otrzymuj informacje o najnowszych otwarciach i zamknięciach oraz o tym, gdzie i co można zjeść i wypić.

Wieczór otwarcia restauracji zbiega się z czwartym meczem finałów NBA pomiędzy Dallas Mavericks a Boston Celtics. Mavs przegrali pierwsze dwa mecze w drodze do Bostonu, ale w tym tygodniu wracają do domu z nadzieją, że odwrócą losy serii.

Kanvas to najnowsze przedsięwzięcie restauratora z Dallas, Kevina Kelleya. Podąża za jego restauracją Kitchen + Kocktails przy Elm Street w centrum Dallas i sąsiednim latynoskim klubem nocnym Vivo. Kitchen + Kocktails został otwarty w 2020 roku i odniósł wystarczający sukces, aby otworzyć inne lokalizacje w Chicago, Waszyngtonie i Charlotte.

„Kanvas to lokal nastawiony na sport, ale nawet jeśli nie jesteś fanem sportu, warto odwiedzić nasze menu i koktajle. Ta przestrzeń jest dla wszystkich” – powiedziała Kelley Obserwator z Dallas w zeszłym miesiącu.

Kanvas będzie zawierało pełne menu z jedzeniem i napojami, którymi będą mogli cieszyć się podczas gry. Oferta wieczoru otwarcia obejmuje przekąski, od ostryg z grilla po elote i przystawki, od kanapki z ciastem krabowym po wegetariańskie brukselki w glazurze teriyaki.

Ich menu koktajlowe obejmuje różnorodne napoje mieszane, w tym „złotą” tequilę z akcentami z 24-karatowego złota, według Komunikat prasowy z kwietnia.

Kanvas będzie miał więcej niż tylko typową restaurację czy bar sportowy. W weekendy w lokalu będą występować DJ-e na żywo, a dla płacących klientów będzie oferowany serwis butelkowy oraz prywatne sekcje. Jego lokalizacja tuż przy głównej ulicy w Deep Ellum sprawia, że ​​jest blisko tętniących życiem klubów nocnych.

„Wybór Dallas, z jego historycznym dziedzictwem sportowym i umiejętnościami kulinarnymi, był zamierzony, a jego celem było zakotwiczenie KANVAS Sports + Social w lokalizacji słynącej z zamiłowania do sportu i jedzenia” – czytamy w komunikacie.

Otwarcie Kanvas Sports + Social nastąpi 14 czerwca 2024 r. pod adresem 2328 Main Street w Dallas.źródło