GRAND RAPIDS, Michigan (WOOD) — Pacjenci starają się dowiedzieć, co dalej, ponieważ dostawca leków przeciwbólowych w zachodnim Michigan planuje zamknąć swoją działalność.

W piśmie wysłanym w piątek do personelu firma Michigan Pain Consultants poinformowała, że ​​w piątek zamknie swoje lokalizacje w Wyoming, Muskegon i Big Rapids. Pozostałe lokalizacje w Grand Rapids, Greenville i Holandii zostaną zamknięte do września.

W piśmie grupa stwierdziła, że ​​nie może kontynuować swojej praktyki ze względu na „rosnące koszty i zmiany na rynku opieki zdrowotnej”. w oświadczenie przesłane e-mailem do News 8usługodawca potwierdził tę wiadomość i za zamknięcie obwinił „trudny klimat, w którym występują niezależne praktyki leczenia bólu”.

Firma Michigan Pain Consultants nie jest osamotniona w obliczu tych problemów.

„Rosnące koszty opieki zdrowotnej… Myślę, że każda placówka w kraju odczuwa stres i napięcie związane z rosnącymi kosztami we wszystkich obszarach specjalistycznych” – powiedział dr Kevin Furlong, tymczasowy dyrektor medyczny Uniwersytetu Michigan -West, która posiada klinikę leczenia bólu w Ionii.

Furlong powiedział, że choroba przewlekła jest złożona i aby zaspokoić wszystkie potrzeby pacjenta, wymagany jest kompleksowy program.

„Myślę, że (Michigan Pain Consultants) był to kompleksowy program, który mógł odczuwać stres związany z możliwością zapewnienia różnych usług – począwszy od dobrostanu psychicznego, fizycznego i społecznego wszystkich pacjentów – aby zapewnić odpowiednią opiekę, zwłaszcza w klimacie, w którym staramy się uciec od przewlekłego zażywania lub nadużywania tych leków” – powiedział.

Furlong wyjaśnia, że ​​wieloaspektowe podejście wymaga wielu zasobów i wielu pracowników, aby poprawić całkowite samopoczucie pacjenta. Nie jest to takie proste w obliczu rosnących kosztów.

„Celem byłoby zapewnienie nie tylko ulgi w bólu, nie tylko zastrzyku, ale także umożliwienie tym pacjentom edukacji dietetycznej i fizjoterapii oraz wszystkich innych dodatkowych rzeczy, które pomagają nie tylko wyleczyć obecną kontuzję, ale być może zapobiec przyszłym kontuzjom” – powiedział Furlong.

Furlong powiedział, że pacjenci mogą skontaktować się ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu w celu uzyskania skierowania Leczenie bólu UM Health-Sparrow Ionia na South Dexter Street w Ionii. Furlong powiedział, że w klinice pracują lekarz, dietetyk, fizjoterapeuta i menedżerowie opieki, którzy kierują swoim podejściem do leczenia przewlekłego bólu. Placówka ta jest czynna we wtorek od 8:00 do 16:30. Potencjalni pacjenci mogą dzwonić pod numer 616.523.1305, aby się połączyć.

Firma Michigan Pain Consultants twierdzi, że ściśle współpracuje z kilkoma lokalnymi specjalistami i świadczeniodawcami leczenia bólu, aby kierować obecnych pacjentów. Pacjenci mogą kontaktować się pod numerem 616.317.3877 lub mailowo Clinic [email protected] zażądać ich zapisów lub wysłać je do innej praktyki.

W oświadczeniu dostawcy dla News 8 stwierdzono również, że pacjenci mogą w dalszym ciągu umawiać się na wizyty i uzyskiwać dostęp do usług leczenia bólu. Jednak z pisma wysłanego do personelu wynika, że ​​od poniedziałku usługodawca nie wykonuje już interwencyjnych zabiegów przeciwbólowych.

We wtorek serwis News 8 skontaktował się z kilkoma pacjentami, którzy wyrazili obawy w związku z możliwością korzystania z usług leczenia bólu w przyszłości, ale żaden nie zgodził się opowiedzieć przed kamerą o swoich doświadczeniach.

źródło