Hoda Kotb prawie wszystko zostało potwierdzone Celine Dion wrócić na scenę. Nadawca NBC zebrał te informacje podczas spotkania z supergwiazdą w ramach godzinnego specjalnego programu „Historia Celine”, który jest emitowany we wtorek o 22:00.

Podczas występu ze współgospodarzami „Today”. Sara Guthrie I Craiga MelvinKotb opowiedział chwilę z Dionem po ich długiej rozmowie kwalifikacyjnej w zeszłym miesiącu w Las Vegas.

Kotbowi nie udało się wyrwać supergwiazdie szczegółów. Byłem jednak całkowicie pewien, że zobaczymy ponownie występ Diona.

„Wróci na scenę” – powiedziała Kotb podczas odcinka „Today”. „Zapytałem ją, kiedy, a ona krzyknęła do swojego menadżera: «Czy mogę powiedzieć Hodzie, kiedy będę mógł być na scenie?». A on powiedział, że nie.

Ale Kotb kontynuował: „Więc wiemy, że zbliża się data”.

Następną granicą jest „kiedy” tego wszystkiego.

Dyrektor AEG Presents Johna Nelsona przez większą część okresu jej rekonwalescencji pełniła funkcję menadżera Dion. AEG ma podpisaną umowę na wyłączność z Resorts World Theatre, którego Dion miała zagrać główną rolę po powrocie.

Rozmowa Kotba z Dionem to pierwsze potwierdzenie ze strony supergwiazdy, że ma konkretny plan powrotu na scenę.

Wiadomości do przedstawicieli Nelson i AEG Presents z prośbą o szczegółowe informacje nie zostały zwrócone. Przedstawiciele powiedzieli wcześniej jedynie, że są optymistami, jeśli chodzi o wznowienie planów rezydenturowych Dion.

Podczas wywiadu oraz w nadchodzącym dokumencie „Celine Dion: I Am” ujawniono również, że walka 56-letniej ikony rozrywki z chorobą, którą zdiagnozowano jako zespół sztywnej osoby, trwa od 16 lat.

Okres ten obejmuje jej pierwszą rezydencję w Caesars Palace, a ograniczenia fizyczne Dion po raz pierwszy doświadczyła latem 2008 roku, podczas pobytu w Niemczech podczas światowej trasy koncertowej „Taking Chances”. W tym czasie jej gardło się ścisnęło i odcięło jej zdolność śpiewania wysokich tonów.

„Powiedziałam moim asystentom i ludziom: «Nie wiem, czy dam radę wystąpić w tym programie, nie wiem, co się dzieje», i bardzo, bardzo, bardzo się przestraszyłam” – Dion powiedział. „A potem wpadasz w panikę, a im bardziej panikujesz, tym więcej masz spazmów, a im więcej spazmujesz, tym bardziej wpadasz w panikę. Wyszedłem na scenę i zacząłem brzmieć bardziej nosowo.”

Dion powiedziała, że ​​„obniżyła trochę piosenkę, klawisze” i zaśpiewała „Bo jestem twoją damą, a ty moim maaaan”, aby to zademonstrować.

Podczas gdy fani chwalili występy i wygląd Dion, ona powiedziała: „Nie wiedziałam, co powiedzieć. Wszyscy mówili: „Wyglądasz nieskazitelnie”, ale nie kontrolowałam się już, a chcę mieć kontrolę.

Z perspektywy czasu Dion stwierdziła, że ​​powinna była zejść ze sceny na długo przed finałem w Colosseum w czerwcu 2019 r., gdzie dała około 1141 koncertów w ramach dwóch rezydencji rozpoczynających się od 2003 r. Była zajęta nie tylko występami, ale także opieką nad mężem , René Angélil, który zmarł na raka gardła w 2016 r.

„Nie wiedzieliśmy, co się dzieje… Powinienem był się zatrzymać i poświęcić trochę czasu, aby to zrozumieć” – powiedział Dion. „Mój mąż walczył o własne życie. Musiałem wychować swoje dzieci. Musiałem się ukryć. Musiałem spróbować być bohaterem, jednocześnie czując, jak moje ciało mnie opuszcza i trzymam się własnych marzeń.

Nadszedł czas, aby Dion wystąpił i wyjaśnił, co się naprawdę dzieje.

„Kłamstwo było dla mnie ciężarem, który był zbyt duży do uniesienia. Okłamywanie ludzi, dzięki którym jestem tu, gdzie jestem dzisiaj” – powiedziała Dion. „Nie mogłem już tego robić”.

Dion przeszła rozległą fizjoterapię i rehabilitację wokalną, a także przyjmowanie leków, aby zwalczyć chorobę, na którą nie ma lekarstwa.

Powiedziała, że ​​SPS, jak się stało, „nie odebrała mi niczego”.

„Wrócę na scenę” – powiedziała. „Nawet jeśli będę musiała się czołgać, nawet jeśli będę musiała mówić rękami, zrobię to. Jestem Celine Dion.

Kolumna Johna Katsilometesa ukazuje się codziennie w dziale A. Jego „PodKats!” podcast można znaleźć pod adresem recenzjajournal.com/podcasts. Skontaktuj się z nim pod adresem [email protected]. Podążać @johnnykats na X, @JohnnyKats1 na Instagramie.źródło