DAYTON, Ohio (WDTN) — Według River Valley Credit Union badania pokazują, że około 50% nowych firm zamyka działalność w ciągu pierwszych pięciu lat. Jednak regularnie pojawiają się nowe firmy. Eric Ebbert z RVCU dołączył do Living Dayton w czwartek, udzielając przydatnych wskazówek, jeśli myślisz o samodzielnym rozpoczęciu działalności gospodarczej i rozpoczęciu od podstaw.

  • Przeprowadź badania: ważne jest, aby zrozumieć, czy istnieje zapotrzebowanie na produkty lub usługi, które chcesz zaoferować. Pomysł jest świetny, ale przeprowadzenie badania rynku to dobry sposób na określenie, czy jest popyt.
  • Opracuj biznesplan: Small Business Administration oferuje krok po kroku podręcznik dotyczący tworzenia biznesplanu. Można także zadzwonić do lokalnych izb handlowych. W Dayton mamy także Centrum Rozwoju Małych Przedsiębiorstw i Centrum Przedsiębiorców, które mogą być w stanie pomóc.
  • Zidentyfikuj finansowanie: Oprócz tradycyjnych pożyczek biznesowych od spółdzielczych kas pożyczkowych, istnieje kilka innych potencjalnych źródeł przychodów, w tym dotacje, dostępnych dla nowych właścicieli firm. FDIC oferuje 10-stronicowy przewodnik po finansowaniu małej firmy za darmo.

Po więcej informacji, Kliknij tutaj lub obejrzyj powyższy fragment!

***Ten segment był sponsorowany przez River Valley Credit Union***

źródło