Phoebe Peer z drużyny SLP biegnie po boisku podczas środowego meczu z Poczdamem na stadionie North Elba Athletic Fields. (Dostarczone zdjęcie — John Burth)

LAKE PLACID — Drużyna baseballowa Lake Placid zapewniła sobie w środowy wieczór trzeci z rzędu tytuł mistrza dywizji północnej Mountain and Valley Athletic Conference, pokonując 8:2 nad Crown Point Panthers.

Blue Bombers przedłużyli swoją ogólną passę zwycięstw do ośmiu meczów i przy okazji poprawili swój ogólny bilans do 11-1. Zespół wygrał do tej pory 23 konkursy MVAC z rzędu, począwszy od sezonu 2022.

Lake Placid prowadził Vann Morrelli, który przerzucił cały mecz, uderzając 10 pałkarzy Crown Point. Pozwolił na zaledwie trzy trafienia i trzy spacery. Reese Pertak z Crown Point zaliczyła sześć rund i sześć uderzeń.

Na talerzu Morrelli zanotował trafienie wszystkimi trzema swoimi uderzeniami. Koledzy z drużyny Jon Caito zaliczyli dwa trafienia, a Ryan Curry jedno trafienie w sumie na sześć trafień. Kayden Hurlbert miał dwa trafienia dla Panthers.

Blue Bombers wyszli na prowadzenie 2:0 w pierwszej rundzie, a w drugiej strzelili jeszcze jednego runa. Crown Point dodał swój pierwszy bieg w trzeciej rundzie; Jednak Lake Placid odpowiedział czterema runami w czwartym i jednym w piątym, aby przypieczętować zwycięstwo.

Po zawodach drużyna miała w czwartek zmierzyć się z Ticonderoga Sentinels w pozaligowym pojedynku wyjazdowym. Lake Placid zakończy sezon zasadniczy w poniedziałek o 16:30 u siebie przeciwko Boquet Valley.

RODZAJ GRY W HOKEJA

Dziewczyny

SLP 10, Poczdam 6

W środę po południu dziewczęta drużyna lacrosse Saranac Lake Placid pokonała Potsdam Sandstoners 10:6 na stadionie North Elba Athletic Fields.

Zwycięstwo oznaczało przełom w sezonie nad Sandstoners i poprawiło ogólny rekord SLP do 8-4.

Grając w deszczową pogodę, drużyna SLP miała trudności w pierwszej połowie, ale nadal była w stanie objąć prowadzenie 5-4.

W drugiej połowie SLP zaczęło wygrywać kilka remisów i notować straty, co pozwoliło im przejąć kontrolę nad meczem.

Tyler Burth prowadził SLP z czterema golami i trzema asystami. Emma Clark dodała dwa gole i dwie asysty, a Addy Danna i Juliana Tremblay zdobyły po dwa gole. Phoebe Peer i Kaitlyn Yando zanotowały po jednej asyście. Emma Fields prowadziła Poczdam z czterema bramkami.

SLP zaliczyło kolejny dobry mecz w defensywie, a bramkarz Samra Cirikovic w dalszym ciągu popisał się kluczowymi interwencjami, notując siedem.

Dziś o 17:00 w Stafford Middle School w Plattsburgh drużyna zmierzy się z Plattsburgh Hornets. SLP wróci do domu i zmierzy się z Masseną w poniedziałek o 18:00.

GOLF

Jezioro Saranac 5, Ticonderoga 1

Po wtorkowej porażce w pierwszym meczu w sezonie drużyna golfowa Saranac Lake powróciła do zwycięskiej formy w środę, pokonując na polu golfowym Ray Brook 5:1 drużynę Ticonderoga Sentinels.

Na drugim miejscu zatriumfował senior Noah Jewtraw z Red Storm, pokonując Bryce’a Perry’ego 43-60. Carson St. Louis wygrał trzeci mecz dla Saranac Lake, pokonując Garretta Beebe 44-55.

Rywalizujące na czwartej i piątej pozycji swoje mecze wygrali Brice Heery i Cooper Patnode. Heery pokonał Briera Whitleya 57-59, a Patnode pokonał Gracie Wells 59-67. Jonah Peckham odniósł zwycięstwo na szóstym miejscu, po tym jak Sentinels nie mieli wystarczającej liczby zawodników.

W meczu nr 1 medalistą był Noah Wells z drużyny Ticonderoga, który wygrał jedyny mecz swojej drużyny po zwycięstwie 41-43 nad Ryanem McGinnis-Theisem.

Ogółem wynik Red Storm poprawił się do 5-1. Dziś o 15:30 zespół zmierzy się z Moriah Vikings na trasie


Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejźródło