NBCHarmonogram drużyny na sezon 2024-25 nie różni się zbytnio od obecnego składu: Głos w poniedziałkowe i wtorkowe wieczory, trójka Chicago dramaty w środę i Prawo i porządek pokazuje w czwartek.

To zwykły skład, ale po zeszłorocznym harmonogramie dotkniętym strajkami i licznych zakłóceniach w roku pandemicznym 2020–2021, który jest wciąż stosunkowo świeży, to dobrze.

„Zasadniczo chodziło o to, gdzie będziemy planować nasze występy na drugim roku i nowe występy?” – powiedział Steve Kern, starszy wiceprezes ds. planowania i harmonogramowania programów w NBC Entertainment Reporter z Hollywood w wywiadzie. „Naszym życzeniem było umieszczenie w jesiennym programie dwóch bloków komediowych i mieliśmy szczęście, że w tym roku wystarczyło nam komedii”.

Jesienią NBC wyemituje cztery komedie – stanie się to po raz pierwszy od sezonu przedpandemicznego 2019–2020. Dwa z nich to nowicjusze: Mockumentary Medycyna św. Denisa — pozostałość po zeszłorocznym cyklu rozwoju Supersklep twórca Justin Spitzer — będzie z nim współpracować Sąd Nocny we wtorkowe wieczory i pod przewodnictwem Reby McEntire Miejsce Szczęśliwego dołączy Lopez kontra Lopez w piątki.

Kolejnym jesiennym serialem stacji jest dramat medyczny Genialne umysływ którym Zachary Quinto wciela się w neurologa kierującego zespołem lekarzy badających ludzki umysł. Inspiracją jest życie i twórczość lekarza i pisarza Olivera Sacksa.

Genialne umysły podąży za Głos w poniedziałkowe wieczory, podczas jesiennego poniedziałkowego pokazu o 22:00, Irracjonalneprzenosi jedną noc na wtorki. Dramat drugiego roku Znaleziony podąży za Prawo i porządek: SVU teraz w czwartki L&O: Przestępczość zorganizowana przeprowadza się do Pawia.

W dalszej części sezonu stacja NBC wyemituje 10-odcinkowy serial przyrodniczy Amerykanienarratorem jest Tom Hanks. Premiera serialu, który powstawał od lat, który otrzymał zielone światło w styczniu 2020 r., będzie miał premierę 23 lutego. Na pokładzie znajduje się także dramat kryminalny pt. Impreza myśliwskaw roli głównej Oczywisty’Melisssa Roxborough powraca bez scenariusza Wyspa Deal or No Deal oraz nowy cykl konkursowy pt Miejsce docelowe X.

NBC będzie także świętować 50. rocznica Sobotnia noc na żywo z trzygodzinnym programem specjalnym w godzinach największej oglądalności 16 lutego.

Sieć rozważa także dwa pilotażowe seriale Garnitury: Los Angelesprogram towarzyszący dawnemu serialowi USA Network, który stał się juggernautem zajmującym się streamingiem, oraz Towarzystwo Ogrodnicze Grosse Pointez Dobre dziewczyny producenci wykonawczy Jenna Bans i Bill Krebs. Decyzje w ich sprawie zapadną jakiś czas po z góry.

Jesienny harmonogram NBC znajduje się poniżej. Wszystkie czasy podano w formacie ET/PT, chyba że zaznaczono inaczej, a nowe programy podano kursywą.

Poniedziałek
20:00: Głos
10 po południu: Genialne umysły

Wtorek
20:00: Medycyna św. Denisa
20:30: Sąd Nocny
21:00: Głos
22:00: Irracjonalność

Środa
20:00: Chicago Med
21:00: Pożar w Chicago
22:00: policja w Chicago

Czwartek
20:00: Prawo i porządek
21:00: Prawo i porządek: SVU
22:00: Znaleziono

Piątek
20:00: Miejsce Szczęśliwego
20:30: Lopez kontra Lopez
21:00: Linia daty

Sobota
19:00 ET/16:00 PT: Rozpoczęcie Wielkiej Dziesiątki/przedmecz Notre Dame
19:30 ET/16:30 PT: sobotni wieczór Wielkiej Dziesiątki/Notre Dame Football

Niedziela
19:00 ET/16:00 PT: Noc futbolu w Ameryce
20:20 ET/17:20 PT: Niedzielny wieczór piłkarski

źródło