Google wprowadza także aktualizację funkcji Pixel w czerwcu 2024 r Androida 14 QPR3 Dzisiaj. Powinna to być ostatnia duża aktualizacja przed Androidem 15 jeszcze w tym roku.

Telefony Pixel

Dzięki czerwcowej aktualizacji funkcji możesz teraz podłączyć Pixele 8, 8 Pro i 8a do zgodnego wyświetlacza zewnętrznego przez USB-C. Od dzisiaj powinieneś pomyśleć Obsługa portu wyświetlacza bardziej przypomina przesyłanie przewodowe niż Samsung Dex, przy czym Google przedstawia dublowanie jako umożliwiające oglądanie treści i udostępnianie zdjęć/slajdów z telefonu na większych ekranach.

Właściciele Pixeli 8 i 8a mają teraz dostęp do Bliźnięta Nano. Przejdź do aplikacji Ustawienia — po włączeniu opcji programisty — i wyszukaj „Ustawienia AICore”. Po pobraniu dużego modelu możesz uzyskać dostęp do takich funkcji, jak Podsumowanie w Pixel Recorder, Magic Compose w Wiadomościach Google i lepsze inteligentne odpowiedzi Gboard. Aplikacje innych firm że dźwignia Gemini Nano nadchodzi.

W związku z tym funkcja podsumowania w aplikacji Pixel Recorder na tych trzech telefonach może wykrywać nazwiska z transkrypcji oraz z ręcznie dodanych etykiet głośników.

Google przechwala się teraz, jak Pixel może „automatycznie zidentyfikować najlepszy moment na zdjęciu w HDR+ za jednym naciśnięciem migawki”. Konkretnie:

HDR+ pozwala teraz lepiej identyfikować najlepszy moment na zdjęciu w HDR+ za pomocą jednego naciśnięcia migawki. Rozsądniej jest wybrać klatkę bazową do utworzenia scalonego obrazu składającego się z wielu klatek, biorąc pod uwagę takie kryteria, jak otwarte oczy i uśmiechnięte osoby.

Ten Ulepszony wybór klatek HDR+ jest dostępna na Pixelu 6 i nowszych.

Sterowanie Pro w ofercie Pixel 8 Pro Ręczny wybór obiektywu. Google wprowadza to teraz do Pixela 6/7 Pro i Fold. Po włączeniu w Ustawieniach zdjęć przełącznik zoomu zostaje zastąpiony przyciskami UW, W i T.

Dodawana jest aplikacja Phone by Google Wyszukiwanie wsteczne numeru telefonu. Wybierz połączenie na karcie Ostatnie, a znajdziesz nową opcję „Wyszukaj”, umożliwiającą wyszukiwanie w Internecie.

Wraz z wycofaniem VPN w Google One później w tym miesiącuWłaściciele Pixeli 7, 7 Pro, 7a i Fold mają teraz dostęp do „Pixel VPN od Googleaplikacja/usługa. Ta funkcja, dostępna już na Pixelach 8, 8 Pro i 8a, zapewnia bardziej zintegrowane wrażenia i eliminuje ciągłe powiadomienie „1”.

Na koniec Google powtarza, jak Pixel 8, 8 Pro i 8a wsparcie Znajdź moje urządzenie „Wyszukiwanie wyłączenia”. Dzisiaj dowiadujemy się, że aplikacja Znajdź moje urządzenie „może zlokalizować (a) urządzenie bez zasilania przez co najmniej 23 godziny”.

Zegarek pikselowy

Wykrywanie wypadków samochodowych zbliża się do Pixel Watch 2. Urządzenie do noszenia powiadomi o wykryciu awarii i rozpocznie automatyczne odliczanie. Jeśli wszystko jest w porządku lub jest to fałszywy alarm, możesz anulować. W przeciwnym razie możesz natychmiast rozpocząć połączenie alarmowe, a zegarek automatycznie przekaże Twoją lokalizację i zaoferuje również możliwość rozmowy z operatorem.

Podobnie Google zaktualizowało Wykrywanie upadku aby lepiej wykryć rower-powiązane krople. Ta funkcja jest dostępna na oryginalnych zegarkach Pixel Watch i PW2.

Google podkreśla także nową komplikację związaną z kafelkami i urządzeniami w Ulubionych Google Home, a także głębszą kontrolę. Obejmuje to możliwość regulacji obrotów, prędkości i ustawień nawilżacza wentylatora. Na tablecie Pixel też masz taką możliwość Powiadomienia dzwonka po zadokowaniu.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

źródło