Obrazy Getty’ego

Witamy w Mydelniczce Snydera! Tutaj co tydzień wypowiadam się na tematy związane z Major League Baseball. Niektóre z tematów będą pilne, inne mogą wydawać się nieistotne w ogólnym rozrachunku, a większość będzie gdzieś pomiędzy. Zaletą tej witryny jest to, że jest bezpłatna i możesz kliknąć. Jeśli jednak zostaniesz, staniesz się mądrzejszy. To gwarancja zwrotu pieniędzy. Weźmy się za to.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wygłosić małą tyradę, która nie wymagała więcej niż jednego lub dwóch zdań? Oczywiście. Może to nawet nie koniecznie być „tyradą”, ale ogólną obserwacją, co do której spotykasz się z lekkim sprzeciwem lub serdecznym poparciem. A może po prostu coś żartobliwego dla zabawy?

Oto kilka moich prac zebranych w sezonie 2024.

  • MLB”. Niektóre inne trzyliterowe sporty zrujnowały nas tutaj. Pomyśl o „the NFL” i “National Football League”. Obydwa działają. To samo z NBA Lub NHL. Major League Baseball nie działa. Jeśli nie powiesz „Major League Baseball”, nie możesz powiedzieć „the MLBNawet nie proszę ładnie, bo to jest tak głupie, że nie zasługuje na życzliwość.
  • Nie możesz używać „BP” jako skrótu dla byka. Baseball ma już „BP” i ma go od dawna. Jego praktyka odbijania. Każdy, kto grał na jakimkolwiek poziomie, słyszał „BP” i o tym wie. „Która jest godzina BP?” to niezwykle popularne zdanie wśród graczy na wielu poziomach. To nie jest pytanie: „O której godzinie będziemy rzucać bykami?” Przestań używać słowa „BP” jako skrótu w mediach społecznościowych. Tak, zdaję sobie sprawę, że czasami istnieją ograniczenia dotyczące znaków, więc oznacza to, że możesz używać „RP”. Oznacza to miotacza(-ów) zastępczego(-ów) i może z łatwością zastąpić korpus miotacza zastępczego, którym jest byk. Jeśli chcesz powiedzieć „bulpen jest zły”, możesz wpisać „RP jest zły”, a każdy fan baseballu na całym świecie wie, co masz na myśli. Przestań używać „BP” w odniesieniu do bullpen.
  • Chciałbym usłyszeć „to było dobre uderzenie” o niesamowitym home runie. Czyż nie jest to wyjątkowe uderzenie? Uwielbiamy mówić „dobry kawałek uderzenia”, gdy pałkarz przytrzymuje piłkę w przeciwległym polu, a ta ledwo wpada w cel trafienia, ale lepszym uderzeniem jest całkowite zniszczenie błędu w przypadku bomby z trzema runami. A tak na poważnie, rozumiem sentyment stojący za powszechnym użyciem określenia „dobry kawałek uderzenia”, co oznacza, że ​​jest to dobre dostosowanie się pałkarza, aby uzyskać kopnięcie po dobrze wykonanym narzucie. Po prostu bawię się koncepcją. Umówmy się, że kiedyś spróbujemy tego: Sędzia Aaron niszczy piłkę baseballową na dystansie 500 stóp i wszyscy mówimy: „Człowieku, co za dobre uderzenie!”
  • Rękawice z rękawicami kuchennymi na ścieżkach bazowych, zwłaszcza dla typów kradnących bazy, po prostu nie mogą znieść. Rozumiem, jeśli gracz chce ślizgać się głową do przodu i ma problemy z zablokowaniem lub nawet złamaniem palców; trzeba się przed takimi rzeczami chronić w baseballu, gdzie każdy palec jest niezwykle ważny. Posiadanie rękawicy, która dodaje dodatkowe centymetry, zaczyna naruszać nieuczciwość. Zdobyliśmy już większe podstawy, teraz gracz może dodać jakieś sześć cali za pomocą rękawicy? Dlaczego po prostu nie zrobić ich długich na dwie stopy? Wynoś się stąd. Tak naprawdę, dopóki nie będzie ustalonych konkretnych zasad, żądam takiego specjalisty białe skarpety rekrut Książę Ellis nosić rękawiczkę sięgającą za kolano, gdy stoi nieruchomo.
  • Czy cała bramka naprawdę musi odwiedzać kopiec za każdym razem, gdy trener rzucający wychodzi, aby porozmawiać z miotaczem? Kiedy dorastałem – o nie, to niebezpiecznie blisko „za moich czasów” i to doprowadzało mnie do szaleństwa – w konferencjach na kopcu brał udział łapacz, miotacz i trener. Czasami wzywali bramkarza. Jeżeli na przykład była to znacząca część meczu, w której miało zostać wprowadzone pole bramkowe, aby zabić biegacza na bazie domowej, konferencja na wzgórzu mogła obejmować całe pole bramkowe. Myślę, że gdzieś na przełomie tysiącleci grupa środkowych pomocników zdecydowała, że ​​muszą brać udział w każdym spotkaniu kopców. Dlaczego? Czasami miotacz jest szalony i potrzebuje tylko sekundy, aby się uspokoić, a trener miotacza po prostu mówi kilka rzeczy do omówienia lub nawet wspomina o rzeczach niezwiązanych z baseballem, aby oderwać myśli od presji. Czy trzecibazowy naprawdę musi słyszeć każde słowo? Po prostu pozostańcie na swoich stanowiskach, chyba że zostaniecie specjalnie wezwani przez łapacza lub trenera, chłopaki.
  • Manipulowanie kaskiem podczas intensywnego biegania po bazach to prawdopodobnie problem, o którym gracze nie myślą, ale spowalnia ich. Przysięgam, że widziałem to na początku tego sezonu Nicka Madrigala chwyć dziób jego hełmu, próbując wykonać rzut do pierwszego. Co na świecie? Jeśli kask ma spaść z głowy podczas biegania po bazach, panowie, po prostu pozwólcie, aby to się stało. Wszystko inne cię spowolni. Możesz też zawsze wyciągnąć Gary’ego Matthewsa seniora (krzyczy do sierżanta!) i celowo szybko zdjąć hełm z pudełka, aby zapobiec irytacji podczas biegu. To rządziło, kiedy to robił.
  • Dlaczego statystyka „poświęcenia” ignoruje uziemienia? Łatwo zrozumieć koncepcję celowego złożenia buntu, aby się poświęcić, ale w jaki sposób mucha workowa może zostać oddzielona od średniej odbijania, podczas gdy zapędzanie biegacza do domu po ziemi nie robi tego? Czy ktoś kiedykolwiek to rozważał? Czasami musisz uderzyć piłką w pole zewnętrzne, aby zdobyć punkty dla biegacza, niezależnie od tego, czy jest to trafienie, czy lot sacowy, ale innym razem samo wprowadzenie piłki do gry skutkuje biegiem. W jakiś sposób ustaliliśmy, że wylatanie w celu zdobycia runa jest z natury bardziej wartościowe i łatwiejsze do kontrolowania przez gracza niż uderzenie ziemi w miejscu, które zaliczy runę.
  • Dość tego badziewie o „biegaczu duchów”. O jeny. Czy nie korzystałeś z „biegaczy duchów”, gdy jako dziecko grałeś z przyjaciółmi w piłkę w piaskownicy? Oznacza to, że istnieje wyimaginowany biegacz, który w rzeczywistości nie istnieje jako człowiek. Zasada dodatkowej zmiany stawia rzeczywistych graczy na drugiej bazie. Gdyby byli biegaczami duchami, nie byłoby tam ciała i wyobrażalibyśmy sobie, gdzie byłby biegacz, gdy piłki byłyby w grze. No dalej, stary. To jest elementarne. Powinienem zaznaczyć, że skarżyłem się na ten temat już wiele razy, ale problem wydaje się rozprzestrzeniać, zamiast się zmniejszać. Proszę, przyłącz się do mnie i spróbuj wykorzenić tę obrzydliwość.
  • Z oglądania telewizji i prób słuchania, jeśli to możliwe, osobiście, wynika, że ​​gracze MLB wołają „Mam to!”. zamiast „moje!” na latających piłkach/pop-upach. Przez całą szkołę średnią i studia moje zespoły zawsze używały słowa „moje” i uważałem, że jest o wiele lepsze. Jest to jedna sylaba i znacznie łatwiej ją powtarzać w kółko, goniąc za lecącą piłką pomiędzy dwoma graczami, desperacko mając nadzieję, że twoi koledzy z drużyny w pobliżu cię usłyszą i unikną kolizji. Jako dodatkowa warstwa w specjalizacjach, nauczanie kogoś, kto nie zna zbyt dobrze angielskiego, jednej sylaby zamiast trzech, wydaje się zabawą. Dlaczego więc „I got it” jest preferowaną zapowiedzią MLB? Zapytałem byłego gracza, a on powiedział, że według niego to po prostu osobiste preferencje. Naprawmy to, chłopcy. „Mój” jest znacznie wydajniejszy!źródło