Home Aktualności Misja Back Bay rzuca światło na zdrowie psychiczne społeczności bezdomnych po wysiedleniu

Misja Back Bay rzuca światło na zdrowie psychiczne społeczności bezdomnych po wysiedleniu

11

BILOXI, Miss. (WLOX) – Społeczność i zrozumienie to tylko niektóre z przekonań, którymi kieruje się Misja Back Bay, aby pomóc osobom pozbawionym schronienia w Biloxi, zwłaszcza tym, które przeprowadzają się do nieznanego obszaru.

Dyrektor wykonawczy misji w Back Bay James Pennington twierdzi, że zdrowie psychiczne osoby niechronionej ma ogromne znaczenie, gdy zostaje ona przeniesiona w inne miejsce.

„To trudne, myślę, że to trudne, ponieważ uważam, że znajomość kogoś jest przydatna” – powiedział Pennington.

Mówi, że będą raczej wracać do miejsca, w którym czują się bezpiecznie, na przykład na Division Street.

„Prawdopodobnie w tym obszarze znajduje się ośrodek zdrowia rodzin na wybrzeżu bez przemocy” – powiedział Pennington. „Mamy SOS, misję w Back Bay, wybrzeże oraz bochenki i ryby. To jest obszar, o którym ludzie wiedzą. Bezdomni i niezabezpieczeni znają tę część miasta i wiedzą, jak się po niej poruszać.”

Ale nie dzieje się tak tylko wtedy, gdy są na ulicach. Dzieje się tak również wtedy, gdy znajdują się w sytuacji mieszkaniowej, co może również stanowić problem ze względu na zmiany gospodarcze.

„Jeśli ludzie nie są przyzwyczajeni do przebywania w domu, mieszkania lub nie wiedzą, jak się zachowywać i być dobrym sąsiadem, może to stanowić wyzwanie” – stwierdziła Pennington. „Jest nam naprawdę ciężko. Ceny mieszkań i mediów wzrosły, co stanowi duże wyzwanie.

Pennington twierdzi, że zamierza wykorzystać inne alternatywy, takie jak małe domy lub mieszkania, w których mieszczą się bezdomni weteranie.

Mówi także, że aby pomóc w rozwiązaniu problemów bezdomnych w mieście, muszą toczyć się rozmowy na temat niedrogich mieszkań i właściwej opieki zdrowotnej dla bezdomnych.

„Bardzo brakuje naszej opieki zdrowotnej i opieki w zakresie zdrowia psychicznego, ale wszystko musi być zapewnione, aby ludzie nie tylko prosperowali, ale także przetrwali” – stwierdził Pennington. „Dla mnie jest to naprawdę najważniejsze i dlatego naprawdę chcemy zachęcić naszą kulturę, społeczeństwo i wybrzeże Zatoki Perskiej, aby naprawdę znalazły sposoby na zapewnienie wszystkim ludziom przystępnej ceny opieki zdrowotnej i zdrowia psychicznego”.

Widzisz błąd ortograficzny lub gramatyczny w tej historii? Zgłoś to naszemu zespołowi TUTAJ.

źródło