Marka modowa i lifestylowa White Stuff zabezpieczyła powierzchnię 1501 stóp kwadratowych w Derbion, centrum handlowo-rozrywkowym w Midlands.

We flagowym sklepie, którego otwarcie zaplanowano na czerwiec, zaprezentowane zostaną kolekcje odzieży damskiej i męskiej oraz akcesoriów marki.

Ogłoszenie to następuje po wydaniu 5 milionów funtów na rozwój trzech nowych sklepów koncepcyjnych dla JD, New Look i Ann Summers w Derbion.

JD ma zamiar do końca tego roku powiększyć swój sklep do powierzchni 20 175 stóp kwadratowych, co oznacza ponad dwukrotne zwiększenie jego obecnej powierzchni.

Beth McDonald, dyrektor zarządzająca Derbion, powiedziała: „White Stuff to fantastyczna marka i cieszymy się, że dołączy do naszego grona ulubionych sklepów i sprzedawców premium.

„Odbyliśmy w Derbion podróż ewolucyjną, stosując progresywną strategię leasingu, która optymalizuje ofertę naszych obecnych sprzedawców detalicznych, jednocześnie przyciągając nowe marki. Ponieważ wkrótce pojawią się kolejne ekscytujące nazwiska, w środku panuje wyraźne poczucie pewności”.

Wendy Clarke, kierownik regionalny w White Stuff powiedziała: „Z niecierpliwością czekamy na powitanie klientów w naszym nowym sklepie w Derby już wkrótce. Derbion stał się ulubionym miejscem zakupów dla klientów poszukujących wyjątkowych produktów w regionie Midlands i jest idealnym nowym domem, w którym można zaprezentować nasze przemyślane projekty i wysokiej jakości tkaniny jeszcze większej liczbie klientów”.

źródło