W głosowaniu, które zakończyło się 10 maja, Czytelnicy Cincinnati.com wybrał Sportowcy tygodnia Beacon Ortopedia i Medycyna Sportowa od zajęć sportowych w szkołach średnich do 5 maja.

Do 5 kwietnia „The Enquirer” wysłał certyfikaty dla zwycięzców zimowych do wydziałów lekkoatletycznych. Następna tura odbędzie się na przełomie maja i czerwca.

Głosowanie na Sportowca Tygodnia w dziedzinie ortopedii i medycyny sportowej firmy Beacon odbywa się podczas wszystkich sezonów szkolnych i uwzględnia sportowców wszystkich dyscyplin sportowych. Oto zwycięzcy tego tygodnia.

Więcej:Jak dodać nazwiska do głosowania tygodnia na sportowców tygodnia w szkołach średnich Cincinnati Enquirer w 2023 r.

Logo Sportowca Tygodnia Beacon Ortopedii i Medycyny Sportowej

Drużyna baseballowa Ohio: McNicholas – The Rockets pokonali zajmującego pierwsze miejsce Badina 4:3 2 maja, pokonując Rams po raz pierwszy od 2016 roku.

Zespół softballowy Ohio: Kings – Rycerze zakończyli sezon zasadniczy 20-3, pokonując Andersona 10-0, Lovelanda 6-0 i dwukrotnie Turpina 1-0 i 3-0.

Drużyna baseballowa Północnego Kentucky/Indiana: Beechwood – Tygrysy wygrały pięć z rzędu po pokonaniu Louisville St. Xavier 7:6, Bishop Brossart 1:0 i St. Henry 5:0.

źródło