Home Aktualności Mahalo Zamknął, gdy właścicielka Lady La leczyła się z krwawienia mózgu

Mahalo Zamknął, gdy właścicielka Lady La leczyła się z krwawienia mózgu

28

PHOENIX (rodzina AZ) — Znany prezenter radiowy i właściciel firmy dochodzi do siebie po krwotoku mózgu. Po tygodniach spędzonych na OIOM-ie wróciła do domu i wraca do zdrowia.

La Eidson, znana wielu jako Lady La, od dwudziestu lat jest obecna na naszych falach radiowych jako osobowość radiowa.

W 2021 roku ona Hawajski biznes z lodem do golenia, Mahalo Madeodniosła taki sukces, że przeniosła go z przyczepy powietrznej do Frederick w Missouri w Phoenix.

Teraz przygotowuje się do swojego największego projektu w swojej dotychczasowej historii: leczenia krwotoku mózgu, który zmusza ją do zamknięcia placówki.

„Spędziłem siedem lat budując ten biznes. Będąc kobietą, Latynoską i właścicielką firmy w pierwszym pokoleniu, trudno mi się z tym pogodzić, ale tak trzeba” – powiedziała ze łzami w oczach.

Minęły trzy tygodnie od zabrania La Eidsona do szpitala. „Byłam w domu i od razu poczułam ból głowy, najgorszy ból głowy w moim życiu” – powiedziała. „Po prostu poczułem tę presję i po prostu poczułem głos, który mówił, że nie masz czasu”.

Sama zadzwoniła pod numer 911, a później została przetransportowana samolotem do szpitala. Tam została zaintubowana i do czaszki założono dren, aby usunąć płyn z mózgu.

Przez ostatnie kilka tygodni skupiała się na małych rzeczach, nawet tak prostych jak wyjście na słońce.

Chociaż nie była to łatwa decyzja, zdecydowała się zamknąć Mahalo Made, firmę, którą budowała latami.

„To po prostu smutne, ale jestem wdzięczna za całą naszą współpracę” – powiedziała. „Było naprawdę pięknie.”

Dzięki Mahalo Made mogła się odwdzięczyć. „W ciągu weekendu mogliśmy przekazać 15 000 dolarów w związku z pożarami na Maui, więc Mahalo znaczy dla nas wszystkich o wiele więcej niż golenie lodu. To dla nas dobry sposób na bycie tym, kim jesteśmy i dzielenie się aloha” – powiedziała.

Jej rodzina pochodzi z Hawajów, gdzie mahalo to słowo używane do wyrażania wdzięczności. Chociaż czuje, że zawsze była wdzięczna, życzy wszystkim społeczności, która ją wspierała. „

Mam nadzieję, że kiedy wyzdrowieję, będziemy mogli zacząć od nowa. W pewnym momencie będziemy ewoluować tak jak ja” – powiedziała.

Ostatnim dniem otwarcia Mahalo Made jest 30 czerwca.

Można jej pomóc na różne sposoby w czasie rekonwalescencji. Odwiedź jej stronę na Instagramie zobaczyć pociąg z posiłkiem i zbliżają się zbiórki. Możesz również przekaż darowiznę bezpośrednio tutaj.

Widzisz błąd ortograficzny lub gramatyczny w naszej historii? Kliknij tutaj, aby to zgłosić.

Czy masz zdjęcie lub film przedstawiający najświeższe wiadomości? Wysłać nam to tutaj z krótkim opisem.źródło