Harry’ego Jowseya i Jessiki Vestal


Jessica Vestal i Harry Jowsey w wyzwaniu dla par „Idealne dopasowanie”.

Dzięki uprzejmości NetflixaW odcinku trzecim Harry Jowsey idzie na randkę z „Miłość jest ślepa“, gwiazda szóstego sezonu, Jessica Vestal i od razu się w niej zakochuje. Później łączy się z nią w tym odcinku i trzymają się razem aż do odcinka szóstego, pomimo krytyki ze strony innych uczestników.

Nie wiemy, czy opuszczą serial razem, ale prawdopodobnie teraz nie są razem.

Jesienią 2023 roku fani „Dancing With The Stars” zaczęli spekulować, że Jowsey spotyka się z Rylee Arnoldjego partner do tańca w sezonie 32.

W kwietniu Jowsey powiedział w swoim podcaście: „Materiał na chłopaka z Harrym Jowseyem”, że plotki zaszkodziły nieujawnionemu związkowi, jaki miał wówczas.

„Właściwie na początku „Dancing With the Stars” byłem w tajnym związku i wszystkie te zmiany sprawiły, że ja i moja dziewczyna wtedy się rozstaliśmy” – powiedział Jowsey, odnosząc się do filmów na TikToku, które podniosły plotki o randkach między nim a Arnoldem .

Jowsey powiedział, że kocha byłą dziewczynę, czego nie wymienił w programie. Jowsey dodał, że po ich zerwaniu „wzruszył się tak cholernie”, że prawie oświadczył się innej kobiecie, zanim zaczęli się spotykać. Powiedział, że ta kobieta go prześladowała.

Jeśli chodzi o Westalkapowiedziała, że ​​nie jest w związku od r TIK Tok post udostępniony w marcu.

W tym tygodniu Vestal udostępniła także film, w którym nazwała Jowsey „największą czerwoną flagą”.źródło