ANIOŁY – W miarę narastania emocji w związku z meczem otwarcia UEFA EURO 2024™ w FOX Piątek, 14 czerwcasygnalizując początek najbardziej oczekiwanego momentu w tegorocznym międzynarodowym kalendarzu piłkarskim, FOX Sports ujawnia dziś przydział nadawcy meczów w fazie grupowej tego prestiżowego turnieju.

W meczu otwarcia UEFA EURO 2024™ pomiędzy Niemcami a Szkocją, gospodarzem, bierze udział ceniony spiker na żywo Iana Darke’a oraz ikona reprezentacji USA mężczyzn i analityk meczów Landona Donovana prowadzący rozmowę ze stadionu piłkarskiego w Monachium. Do duetu na stadionie dołączy reporter Geoffa Shreevesa. Relacja na żywo rozpoczyna się o godzinie 14:00 czasu wschodniego w stacji FOX i rozpoczyna się nowo nazwanym programem przedmeczowym EURO TODAY, po którym rozgrywki rozpoczynają się o godzinie 15:00 czasu wschodniego.

Drugi dzień turnieju, sobota, 15 czerwca, którego głównym bohaterem będzie doubleheader UEFA EURO 2024™ nadawany na antenie FOX, a transmisja na żywo rozpocznie się o 11:00 ET. Głos weterana Derek Rae dołącza do analityka meczowego i byłego bramkarza reprezentacji Anglii Roberta Greena zadzwonić z reporterem do Hiszpanii i Chorwacji Tomek Rinaldi na uboczu stadionu Olympiastadion w Berlinie, będąc jednocześnie uznanym spikerem na żywo Jacqui Oatley współpracuje z analitykiem meczowym i byłym obrońcą reprezentacji Anglii Warrena Bartona relacjonować mecz Włochy z Albanią na stadionie BVB Dortmund.

Transmisje na żywo z całego turnieju w stacjach FOX i FS1 rozpoczynają się od EURO TODAY. Dynamiczna grupa nadawców FOX Sports, w tym gospodarz, wspiera EURO TODAY Jules Breachoraz udekorowany skład analityków studyjnych i legend piłki nożnej Aleksy Lalas, Daniela Sturridge’a, Giorgio Chielliniego, Ariane Hingst, Stu Holden, Maurycy Edu I Piotra Schmeichela.

Kliknij tu aby zobaczyć przydzielanie nadawcom meczów fazy grupowej UEFA EURO 2024™ na kanałach FOX i FS1.

źródło