The Pixela 8 Pro to najnowszy i najlepszy telefon Google, ale Pixela 7 Pro to wciąż doskonały telefon dla osób, które chcą mieć funkcje flagowca bez płacenia flagowych cen. W tej chwili Woot oferuje zupełnie nowość Pixel 7 Pro z pamięcią 512 GB za 479 dolarów zamiast 1100 dolarów, za które pierwotnie był sprzedawany. To ogromna zniżka, ale taka, która nie będzie trwała długo. Woot twierdzi, że umowa wygasa za cztery dni, ale może zakończyć się wcześniej, jeśli sprzedawca wyprzeda cały towar.

Pixel 7 Pro pojawił się już wcześniej na naszej liście najlepsze telefony do kupienia w 2023 rokui nie bez powodu. Ma elegancki wygląd i dużą moc pod maską, a chip Tensor G2 stawia go na równi z czymś takim jak Samsung S22 Ultra pod względem wydajności. Oznacza to, że możesz korzystać z niego płynnie, zwłaszcza z najnowszym oprogramowaniem na Androida, do którego Pixel 7 Pro jest zoptymalizowany pod kątem obsługi, biorąc pod uwagę, że Google tworzy Androida.

Hej, wiedziałeś? Teksty dotyczące ofert CNET są bezpłatne, łatwe i pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Dostajesz także trzy doskonałe aparaty: 50-megapikselowy aparat główny, 48-megapikselowy teleobiektyw i 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny. Tym razem w oprogramowaniu do przetwarzania obrazu jest znacznie więcej sztucznej inteligencji, a nawet narzędzie do usuwania rozmycia zdjęć, które jest przydatne w wielu scenariuszach. Będziesz także mógł zobaczyć wszystkie swoje zdjęcia na wspaniałym ekranie o przekątnej 6,7 cala, rozdzielczości 3120 x 1440 pikseli i częstotliwości odświeżania 120 Hz, z których ta ostatnia zapewnia szybkie wrażenia i jest tym, co chcesz zobaczyć na flagowy telefon.

Pixel 7 Pro w 2024 r. nadal będzie imponującym telefonem dla tych, którzy niekoniecznie potrzebują najnowszych osiągnięć, zwłaszcza biorąc pod uwagę obniżoną cenę. Lub, jeśli wolisz wybrać coś zupełnie innego, sprawdź nasze podsumowanie najlepsze oferty na telefony dostępne już teraz.

CNET zawsze oferuje szeroką gamę ofert na produkty technologiczne i wiele więcej. Zacznij od najgorętszych wyprzedaży i rabatów na Strona z ofertami CNETi zarejestruj się na Tekst ofert CNET aby otrzymywać codzienne oferty wysyłane prosto na Twój telefon. Dodaj darmowe Rozszerzenie CNET Shopping do przeglądarki, aby móc porównać ceny w czasie rzeczywistym i zaoferować zwrot gotówki. I przeczytaj nasze przewodnik po prezentachktóry zawiera pełną gamę pomysłów na urodziny, rocznice i nie tylko.źródło