NOWY JORK – Przypomnij sobie jego megahit „Baby” z 2010 roku. Justin Bieber I Hailey Bieber (z domu Baldwin) spodziewają się wspólnego pierwszego dziecka i odnowili śluby.

Przedstawicielka Hailey Bieber potwierdziła w czwartek The Associated Press, że modelka jest w nieco ponad szóstym miesiącu ciąży.

Para ogłosiła tę wiadomość na swoich stronach na Instagramie za pomocą odpowiednich postów. Obydwa zaczynają się od krótkiego, romantycznego klipu wideo przedstawiającego całującą się parę. Hailey Bieber jest udrapowana w białą koronkę; ciążowy brzuszek widoczny na przezroczystym, dopasowanym materiale. Następnie odbędzie się sesja zdjęciowa, na której Justin Bieber fotografuje swoją żonę. W każdym podpisie oznaczyli się nawzajem.

W komunikacie prasowym dom mody Yves Saint Laurent podaje, że wideo i sesja zdjęciowa pochodzą z ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej Biebera, która odbyła się w czwartek na Hawajach.

W 2018 roku Bieberowie to potwierdzili ich długo plotkowane małżeństwo na Instagramie, gdzie muzyk zamieścił zdjęcie pary trzymającej się za ręce i podpisał je: „Moja żona jest niesamowita”. W tym samym czasie Hailey zmieniła nazwę użytkownika z „Baldwin” na „Bieber”. Zaręczyli się na Bahamach na początku tego roku, po około miesiącu randek.

Oprócz modelowania Hailey Bieber jest założycielką m.in linia produktów do pielęgnacji skóry, Rhode. Justin Bieber, który zyskał sławę jako nastolatek, jest zdobywcą nagrody Grammy osiem piosenek nr 1 na swoim koncie, w tym „Przepraszam”, „Kochaj siebie”, „Co masz na myśli?” I “Powoli,” z udziałem Luisa Fonsiego i Daddy Yankee. Jego Ostatni album „Justice” ukazał się w 2021 roku.

___

Dziennikarka AP Mallika Sen napisała reportaże.

Prawa autorskie 2024 Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten nie może być publikowany, rozpowszechniany, przepisywany ani rozpowszechniany bez pozwolenia.

źródło