Obrazy Getty’ego

The Bengale z Cincinnati Przez ostatnie kilka lat ofensywa była budowana wokół gwiazdorskiego rozgrywającego Joe Burrow rzuca piłkę do swoich dwugwiazdkowych skrzydłowych: Ja’Marr Chase I Te Higginsa. Kiedy cała trójka była zdrowa, Bengalowie należeli do elitarnych jednostek ligi. W ciągu trzech wspólnych sezonów Chase zanotował 268 przyjęć na odległość 3717 jardów i 29 przyłożeń, a Higgins 190 chwytów na odległość 2776 jardów i 18 punktów.

Nie wiemy jednak jeszcze, jak długo te trzy gwiazdy będą grać w tym samym zespole ze względu na ich sytuację kontraktową. Burrow został już przedłużony w ramach monstrualnego kontraktu, ale Higgins został dodany do franczyzy na początku tego sezonu poza sezonem po nieudanej próbie osiągnięcia długoterminowego porozumienia z zespołem, a Chase ma teraz prawo do własnego przedłużenia.

Biorąc pod uwagę różnicę w ich dwóch sytuacjach, być może nie jest zaskakujące, że to Chase był tym, który zgłoszone w tym tygodniu na obowiązkowy miniobóz Bengalów, podczas gdy Higgins pozostał nieobecnyprzez NFL Głoska bezdźwięczna. Ponieważ Higgins nie podpisał umowy franczyzowej, nie obowiązuje go obecnie kontrakt, w związku z czym nie można go ukarać grzywną za opuszczenie miniobozu. Gdyby Chase pominął wyścig, groziłaby mu kara grzywny.

Jeśli ostatecznie podpisze kontrakt, Higgins otrzyma około 21,8 miliona dolarów za sezon 2024. Od dawna zabiegał o długoterminową umowę, ale jak dotąd nie została ona zawarta. Tymczasem Chase jest prawdopodobnie jednym z kolejnych odbiorców w kolejce po ogromną wypłatę. Justina Jeffersona Przedłużenie o wartości 35 milionów dolarów rocznie prawdopodobnie wyznaczy punkt odniesienia dla tych negocjacji, choć jego liczba może wzrosnąć jeszcze bardziej w zależności od tego, gdzie przedłużenie CeeDee Lamb I Brandona Aiyuka Wejdź.

Bengals stracili bramkarza Tylera Boyda w wolnej agencji poza sezonem, i mógłby działać dalej bez Higginsa po sezonie 2024. Napisali Jermaine’a Burtona opuścił Alabamę w trzeciej rundzie tegorocznego draftu i uważa, że ​​będzie trzecim skrzydłowym drużyny i będzie miał silną pozycję, która umożliwi mu awans w rankingach, jeśli i kiedy Higgins będzie grał gdzie indziej.źródło