Holmen Baseball pokonuje Logana w dodatkowych rundach |  Sporty

Holmen Baseball gościł Logana w emocjonującym pojedynku w czwartkowy wieczór.

HOLMEN, Wisconsin (WXOW) – Holmen Baseball gościł Logana w emocjonującym pojedynku w czwartkowy wieczór.

Holmen postawił Rangersów w trudnej sytuacji pod koniec czwartej tercji, strzelając dwa serie i prowadząc 3:0.

Loganowi udało się odzyskać siły i odpowiedzieć trzema runami w piątej rundzie, aby wyrównać sytuację.

Wyłonienie zwycięzcy wymagało dodatkowych rund. Loganowi udało się załadować bazy i zdobył gola ze spaceru, podnosząc je o jedną bramkę. W końcówce dziewiątej tercji, z dwoma outami i bez runów, Holmen zdołał solidnie uderzyć, zdobywając dwa gole i wygrywając mecz.

Wikingowie pokonują Logana 5:4.

Carson Nelson zdobył dwa trafienia i biegał dla Rangersów, a Lucas Eilerston miał dwa RBI.

Noah Oswald z drużyny Holmen zaliczył trafienie, bieg i dwa RBI. Calvin Gilberston miał dwa trafienia, bieg i RBI.