DO NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI

11 czerwca 2024, 16:30 czasu polskiego

Grupa Affinity Health zawarła umowę o dołączeniu do kliniki The Baton Rouge Clinic, AMC

BATON ROUGE, Los Angeles – Affinity Health Group (AHG) zawarła umowę o przeniesieniu swojej działalności klinicznej do kliniki The Baton Rouge Clinic, AMC (BRC). Celem tej umowy jest integracja zasobów, wiedzy specjalistycznej i usług w celu zapewnienia lepszej opieki nad pacjentami i rozszerzonych usług medycznych.

AHG ma długą historię zapewniania wysokiej jakości i taniej opieki tysiącom pacjentów w całej Ouachita i okolicznych parafiach. Dołączając do kliniki The Baton Rouge, AHG niemal natychmiast skorzysta ze zdolności BRC do wykorzystania dotychczasowych inwestycji w swoich klinikach. Oznacza to również, że AHG dołączy do jednej z największych niezależnych grup dostawców w Luizjanie, zapewniając AHG sukces i obecność na lokalnym rynku przez wiele lat.

Edgar Silvey, dyrektor generalny The Baton Rouge Clinic, AMC, stwierdził: „Dołączenie AHG do The Baton Rouge Clinic stanowi znaczący krok naprzód w naszej misji ekspansji i wzrostu w całym stanie Luizjana. Uważamy, że podstawowe wartości, na których zbudowano nasze organizacje, czyli doskonałość kliniczna i służba społeczna, są ze sobą zbieżne. Zobowiązanie, jakie podjęliśmy wobec naszych pacjentów, aby zapewnić najwyższy poziom jakości usług opieki zdrowotnej, pozostanie najważniejszym czynnikiem przy każdej podejmowanej przez nas decyzji. Razem będziemy kontynuować tradycję opieki, którą Klinika kultywuje od 1946 roku.”

„Nasza koncentracja na zapewnianiu pacjentom wysokiej jakości opieki pozostaje w centrum wszystkiego, co robimy” – powiedział David Yarbrough, lekarz medycyny, prezes i dyrektor ds. medycznych AHG. „Dołączając do kliniki The Baton Rouge, nasi lekarze zyskają cenne narzędzia i zasoby, które pozwolą im skuteczniej świadczyć opiekę na tym samym poziomie wysokiej jakości”.

Informacje o klinice Baton Rouge, AMC

Klinika Baton Rouge, AMC, jest uznawana za wiodącą klinikę wielospecjalistyczną w swoim regionie, zapewniającą doskonały poziom opieki ponad 325 000 pacjentom w całym Baton Rouge i okolicach. Klinika Baton Rouge została założona w 1946 roku przez czterech lokalnych lekarzy, którzy rozumieli znaczenie i zalety praktyki grupowej. Dziś klinika Baton Rouge nadal stara się stale ulepszać opiekę nad pacjentami, jednocześnie zaspokajając stale zmieniające się potrzeby społeczności w zakresie opieki zdrowotnej.

O Grupie Zdrowia Affinity

Affinity Health Group ma wyróżniającą się historię zapewniania wysokiej jakości opieki po przystępnej cenie tysiącom pacjentów w całym regionie Monroe. Dzięki zespołowi 95 świadczeniodawców oferujących kompleksowy zakres usług, od opieki podstawowej po opiekę specjalistyczną, AHG stara się spełniać różnorodne potrzeby w zakresie opieki zdrowotnej. Obsługując ponad 63 000 pacjentów rocznie, AHG z dumą działa w 10 lokalizacjach w parafii Ouachita, zapewniając społeczności dostępną i wyjątkową opiekę.

Kontakty z mediami:

Cindy Wakefield, Grupa Zdrowia Affinity, [email protected]

Katy Meyers, Klinika Baton Rouge, (225) 246-9495, [email protected]

źródło