Wyrażamy uznanie dla firm, organizacji non-profit i osób, które promują etyczną kulturę biznesową, the Nagrody za etykę w biznesie Nowego Meksyku mają 25 lat. The College społeczności Centralnego Nowego Meksyku Nagrody wyróżniają tych, którzy pracują nad tym, aby Nowy Meksyk stał się lepszym miejscem do pracy i życia.

Jednym z nagrodzonych w roku 2024 jest Salon Blask. Lokalny salon kosmetyczny jest jednym z trzech laureatów nagrody Rust Award za doskonałość w etycznych praktykach biznesowych przyznanej przez firmę nastawioną na zysk. Właścicielka i główna stylistka Davida Trujillo mówi: „Nasz system wartości to taki, w którym służymy naszemu zespołowi, aby mógł on lepiej służyć naszym klientom, co obejmuje, wiesz, posiadanie służebnego stylu przywództwa w naszym zespole”.

Glow Salon to jeden z niewielu lokalnych salonów oferujący płatne świadczenia medyczne i stomatologiczne, udział w zyskach w postaci premii oraz świadczenia edukacyjne dla każdego członka zespołu. „Dla mnie etyka oznacza, że ​​ludzie stają się lepszymi, niż ich zastałeś” – mówi Trujillo.

Do 1 sierpnia można zgłaszać nominacje do nagród Etyka w biznesie 2025. Aby dowiedzieć się więcej na temat nominowania lokalnych firm, organizacji non-profit lub osób prywatnych, Kliknij tutaj.

Zastrzeżenie dotyczące treści sponsorowanych: Informacje i porady zawarte w tej historii pochodzą od
indywidualni sponsorzy i goście, a nie Nexstar Media Group, Inc.

źródło