Gayle King nie szczędziła żadnych szczegółów na temat swojej przyjaciółki Oprah Winfreynieoczekiwana nieobecność w „CBS Mornings” w tym tygodniu.

Winfrey miała pojawić się we wtorek w programie, aby omówić „Znajomy”, najnowszy wybór w jej tytułowym klubie książki. Wydana w tym tygodniu książka jest prequelem wydanego w 2008 roku „Historia Edgara Sawtelle’a”, także Wróblewskiego.

Kiedy jednak Winfrey nie pojawiła się w „CBS Mornings” na zaplanowaną pogawędkę z Wróblewskim, King przedstawił niezbyt przyjemną ocenę stanu jej kumpla.

„Miała jakąś chorobę żołądkową, grypę żołądkową” – powiedziała. „Coś wydobywało się z obu końców. Nie będę zbyt drastyczny.

King zauważył dalej, że Winfrey trafiła do szpitala z powodu odwodnienia: „To była bardzo poważna sprawa”.

Chociaż wydaje się, że komentarze Kinga na temat choroby Winfrey zostały usunięte z wywiadu dla „CBS Mornings” oficjalna strona YouTubeTMZ uchwyciło tę chwilę dla potomności.

Poniżej możesz obejrzeć komentarze Gayle King na temat grypy żołądkowej Oprah Winfrey.

W oświadczenie dla E! Aktualności i innych placówkach rzecznik Winfrey potwierdził, że dziennikarka-celebrytka „wraca do zdrowia po przebyciu wirusa żołądkowego” i „otrzymała kroplówkę z powodu odwodnienia, zgodnie z zaleceniem lekarza”.

„Z każdym dniem odpoczywa i czuje się lepiej” – kontynuowano w oświadczeniu.

Po tym, jak w „CBS Mornings” zauważyła, że ​​Winfrey „wyzdrowieje”, King wyjaśniła, dlaczego uznała za konieczne przedstawienie tak szczegółowych informacji na temat stanu przyjaciółki.

„Mam nadzieję, że nie jest na mnie zła, że ​​podzieliłam się szczegółami” – powiedziała Wroblewskiemu. „Chciałem jednak wyraźnie powiedzieć, że było to dla niej ważne i naprawdę martwiło ją to, że nie może być tu dzisiaj dla ciebie”.

Choć Wróblewski nie mógł w tym tygodniu porozmawiać z Winfrey, może odważyć się zostać jednym z nich tylko kilku autorów dwukrotnie wybrany do klubu książki byłego gospodarza talk-show, po tym jak w 2008 roku wybrano „Historię Edgara Sawtelle’a”.

źródło