Doktor David J. Wallace, właściciel Dream House Lounge, zamieścił w mediach społecznościowych wrażliwy film, prosząc o pomoc i wyjaśniając, w jaki sposób budowa, która trwała przed jego firmą przez ostatni miesiąc, wpływa na jego przychody i środki do życia”. nie wiem, co robić. Skontaktowałem się z właścicielem lokalu. Próbuję mu wyjaśnić, co się dzieje. W nocy dosłownie płaczę” – powiedział Wallace. Film zyskał popularność społeczności, Dream House Lounge, salon odnowy biologicznej psychicznej i duchowej, znany z promowania uzdrawiania, otwarty w 2022 roku. Wallace twierdzi, że radzenie sobie z szeroko zakrojonymi pracami drogowymi było pełną wyzwań podróżą. „Wszyscy pytają, co się dzieje? Co dzieje się na zewnątrz? Ludzie pytają, czy wszyscy jesteście otwarci. Wyglądacie, jakbyście wszyscy byli zamknięci, na zewnątrz wygląda to szalenie” – powiedział Wallace. Wallace twierdzi, że ten proces miał wpływ jego własne zdrowie psychiczne, uniemożliwiające mu pomaganie innym. „Musiałem zebrać siły, aby poprosić o pomoc, i historycznie rzecz biorąc, uznałem to za oznakę słabości” – powiedział Wallace. Społeczność mediów społecznościowych skupiała się wokół Wallace’a, przekazując datki i oznaczając patrol drogowy i wydziały miejskie, mając nadzieję, że uda mu się to osiągnąć. pomóż mu. I zadziałało, kiedy na miejsce przyjechał Patrol Drogowy, ekipy zamiatały przed firmą i usuwały pozostałości po budowie. Miałem zamiar zamieścić post i pokazać, że coś się wydarzyło w weekend. Polub energię wspólnoty i nigdy nie lekceważ mocy swojego głosu. Nigdy nie doceniaj mocy wspólnoty i, co najważniejsze, nigdy nie lekceważ potęgi miłości. „Ale czy to wszystko było na pokaz? Po bliższym przyjrzeniu się drzwiom znaleźliśmy zardzewiałe gwoździe i inne śmieci porozrzucane przed drzwiami. Wallace twierdzi, że załoga przeprosiła za opóźnienie w pracach i zapewniła, że ​​prace zostaną wkrótce zakończone. Mówi, że ma nadzieję, że dotrzymają słowa.

Doktor David J. Wallace, właściciel Dream House Lounge, zamieścił w mediach społecznościowych wrażliwy film, prosząc o pomoc i wyjaśniając, w jaki sposób budowa, która trwała przed jego firmą przez ostatni miesiąc, wpływa na jego przychody i środki do życia.

„Nie wiedziałem, co robić. Skontaktowałem się z właścicielem lokalu i próbuję mu wyjaśnić, co się dzieje. W nocy dosłownie płaczę przed snem” – powiedział Wallace.

Film stał się wirusowy, zyskując wsparcie społeczności,

Dream House Lounge, salon odnowy biologicznej psychicznej i duchowej, znany z promowania uzdrawiania, został otwarty w 2022 roku. Wallace twierdzi, że radzenie sobie z szeroko zakrojonymi robotami drogowymi było pełną wyzwań podróżą.

„Wszyscy pytają, co się dzieje? Co dzieje się na zewnątrz? Ludzie pytają, czy wszyscy jesteście otwarci. Wyglądacie, jakbyście wszyscy byli zamknięci, na zewnątrz wygląda to szalenie” – powiedział Wallace.

Wallace twierdzi, że ten proces wpłynął na jego zdrowie psychiczne, uniemożliwiając mu pomaganie innym.

„Musiałem zebrać siły, aby poprosić o pomoc i historycznie rzecz biorąc, postrzegałem to jako oznakę słabości” – powiedział Wallace.

Społeczność mediów społecznościowych skupiła się wokół Wallace’a, przekazując datki i oznaczając patrol drogowy i wydziały miejskie, mając nadzieję, że uda mu się uzyskać pomoc.

I zadziałało, kiedy na miejsce przybył Patrol Drogowy, ekipy zamiatały przed firmą i usuwały pozostawiony gruz po budowie.

„Miałam zamiar napisać post i pokazać, że coś wydarzyło się przez weekend. Polub energię wspólnoty i nigdy nie lekceważ mocy swojego głosu. Nigdy nie doceniaj mocy wspólnoty i, co najważniejsze, nigdy nie lekceważ potęgi miłości”.

Ale czy to wszystko było na pokaz? Po bliższym przyjrzeniu się znaleźliśmy zardzewiałe gwoździe i inne śmieci porozrzucane przed drzwiami.

Wallace twierdzi, że załoga przeprosiła za opóźnienie w pracach i zapewniła go, że prace zostaną wkrótce zakończone. Mówi, że ma nadzieję, że dotrzymają słowa.

źródło