Home Aktualności Disney Entertainment i Warner Bros. Discovery ogłaszają pakiet Disney+, Hulu i Max

Disney Entertainment i Warner Bros. Discovery ogłaszają pakiet Disney+, Hulu i Max

6

MOBILE, Alabama (Nic) – Pakiet powrócił.

W pakiecie odzwierciedlającym tradycyjne pakiety kablowe, nowy pakiet łączy w sobie trzy główne usługi przesyłania strumieniowego.

Disney i Warner Bros. Discovery twierdzą, że Disney+, Max i Hulu będą dostępne w pakiecie począwszy od tego lata.

Klienci mogą wybierać pomiędzy opcjami z reklamami i bez reklam, jednak firmy nie ogłosiły jeszcze, ile będą one kosztować.

„Po bardzo udanym wprowadzeniu Hulu na Disney+ ten nowy pakiet z Maxem zapewni abonentom jeszcze większy wybór i większą wartość” – powiedział Joe Earley, prezes Direct to Consumer w Disney Entertainment. „To niesamowite nowe partnerstwo stawia abonentów na pierwszym miejscu, zapewniając im dostęp do hitów filmowych, oryginałów i trzech ogromnych bibliotek obejmujących najlepsze marki i rozrywkę w dzisiejszym streamingu”.

Pakiet będzie można kupić na dowolnej stronie internetowej trzech platform streamingowych.

Oferta nawiązuje do tradycyjnych pakietów telewizji kablowej, które w ostatnich latach zostały wywrócone do góry nogami. Dalsze szczegóły dotyczące oferty pakietowej zostaną udostępnione w nadchodzących miesiącach.

Neuralink twierdzi, że pierwszy implant ludzkiego mózgu uległ awarii

Pierwszy implant mózgowy uległ awarii zaledwie kilka tygodni po wszczepieniu. Neuralink ujawnił, że wiele wątków łączących chipa wycofało się z mózgu Nolanda Arbaugha.

W poście na blogu firma poinformowała, że ​​utrudnia to szybkość transmisji danych i skuteczność implantu. W odpowiedzi naukowcy podobno byli w stanie zwiększyć czułość implantu, aby zwiększyć jego wydajność.

Arbaughowi, który od 2016 r. cierpi na porażenie czterokończynowe, wszczepiono chip do części mózgu kontrolującej zdolność poruszania się w styczniu 2024 r. Około miesiąc później Musk wychwalał zdolność Arbaugha do grania w gry komputerowe online, przeglądania Internetu, transmituj na żywo i korzystaj z innych aplikacji „wszystko poprzez sterowanie kursorem za pomocą umysłu”.

Choć nie wydaje się, aby problem stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa Arbaugh, w sieci krążył pomysł usunięcia implantu.

źródło