Szefowie Kansas City ciasny koniec Travisa Kelce’aktóry w kwietniu podpisał nowy dwuletni kontrakt, powiedział we wtorek, że po pierwszym dniu obowiązkowego trzydniowego miniobozu drużyny chce dalej grać w piłkę nożną „dopóki odpadną koła”.

34-letni Kelce podpisał czteroletnie przedłużenie z Kansas City o wartości 57,25 mln dolarów w 2020 r., co nastąpiło po pięcioletniej umowie o wartości 46 mln dolarów podpisanej w 2016 r. Ostatni pakt o wartości 34,25 mln dolarów łączy Kelce z zespołem poprzez Sezon 2025.

„Kansas City było dla mnie domem przez ostatnie 11 lat. Przypomina mi się to za każdym razem, gdy wracam do tego miasta” – powiedziała Kelce. „Przerwy poza sezonem wykorzystuję, aby odpocząć i nabrać sił, ale jednocześnie jestem piłkarzem. Uwielbiam grać w NFL”.

Mimo to Kelce przyznał, że koniec jego kariery jest znacznie bliższy niż początek, co podsyciło jego chęć zajęcia się różnymi ścieżkami sportu i rozrywki. Wraz ze swoim bratem i byłym centrum Eagles Jasonem Kelce prowadzi jeden z najpopularniejszych podcastów różnych gatunków, a wkrótce będzie gospodarzem teleturnieju na Amazon Prime.

Występował także w takich programach jak „Saturday Night Live” i zamierza nadal zajmować się aktorstwem.

Do tego dochodzi związek Kelce’a z ikoną popu Taylor Swift, który wyniósł go na kolejny poziom sławy. Pomogło mu to stać się jednym z najbardziej znanych graczy NFL, pomimo zajmowania pozycji często uważanej za odległą od olśniewającej.

„Nie mogę określić ram czasowych” – Kelce powiedziała o przejściu na emeryturę. „Człowieku, uwielbiam przychodzić do pracy każdego dnia. Wiem, że poza piłką nożną są dla mnie możliwości i myślę, że musisz mieć na uwadze, że jestem małym dzieckiem, kiedy wchodzę do tego budynku, stary.

„Wiem, że mam 34 lata – wkrótce skończę 35 (w październiku) – ale mam wiele do zrobienia tutaj, w środku czerwcowych upałów” – kontynuował. „Uwielbiam przychodzić tak codziennie do pracy. Zamierzam to robić, aż zdejmą koła. Mam nadzieję, że nie nastąpi to szybko. Ale na pewno wiem, że bliżej końca drogi niż jej początku z tego.”

Kelce został wybrany przez Chiefs w trzeciej rundzie draftu w 2013 roku i pomimo tego, że z powodu kontuzji kolana opuścił prawie cały swój debiutancki sezon, stał się już ich liderem w karierze z dorobkiem 11 328 jardów. Potrzebuje 10 przyjęć, aby osiągnąć 917 i wyprzedzić Tony’ego Gonzaleza w Hall of Fame, aby pobić ten rekord, a trzy złapanie przyłożenia dałoby mu 77, co spowodowałoby, że Gonzalez znalazłby się na drugim miejscu na liście franczyzowej – oba punkty, które powinien osiągnąć w pierwszej parze tygodni nadchodzącego sezonu.

„Szanse, że ktoś będzie grał aż do trzydziestki, są niskie” – przyznał niedawno dyrektor generalny Chiefs, Brett Veach, „ale tak się dzieje. W tym zawodzie są jednorożce, a Travis jest jednym z nich. Nie wykazuje oznak spowolnienia. “

W innych wiadomościach we wtorek, kicker Chiefs Harrisona Butkera podczas służby był nieobecny z powodu choroby Joe Thuney’a zaginął podczas kontynuowania rekonwalescencji po operacji urazu klatki piersiowej. Akcja defensywna Derricka Nnadiegokońcówka defensywna Karola Omenihu i szeroki odbiornik Xaviera Worthy’egoktóry zmagał się z kontuzją ścięgna podkolanowego, był obecny, ale nie ćwiczył.

(Chcesz, aby wspaniałe historie były dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej? Utwórz lub zaloguj się na swoje konto FOX Sports, śledź ligi, drużyny i zawodników, aby codziennie otrzymywać spersonalizowany biuletyn.)

Trzydniowy miniobóz kończy się w czwartek, kiedy Chiefs organizują ceremonię pierścieniową Super Bowl.

„Jestem pewien, że kiedy odpakuję ten pierścionek, będzie on wyjątkowy” – obrońca Chiefs Drue Spokojny powiedział. „Będzie z tym związana wartość sentymentalna, której niekoniecznie da się odtworzyć. To będzie fajny wieczór z kolegami z drużyny, spotkaniem z chłopakami, których już tu nie ma, i możliwością ponownego zjednoczenia się z nimi. To będzie niesamowity wieczór” zabawa.”

Doniesienia Associated Press.


Uzyskaj więcej od National Football League Obserwuj swoje ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko


źródło