Home Aktualności Centrum Zdrowia w Burgess kończy rozbudowę rozwijającej się wiejskiej opieki zdrowotnej w...

Centrum Zdrowia w Burgess kończy rozbudowę rozwijającej się wiejskiej opieki zdrowotnej w hrabstwie Monona

16

ONAWA, Iowa (KTIV) – Wraz z ewolucją medycyny i technologii zmieniają się także nasze systemy szpitali okręgowych.

Prace nad nim trwały prawie trzy lata. Centrum Zdrowia Burgess w Onawa w stanie Iowa zostało niedawno odnowione i rozbudowane po inwestycji o wartości 20 milionów dolarów.

Zapotrzebowanie na więcej miejsca wynikało z tego, że wcześniej odwiedzający specjaliści korzystali z maksymalnej liczby pracowników, dzięki czemu teraz większa liczba specjalistów może przychodzić i świadczyć opiekę bliżej domu.

„Obecnie znajdujemy się w naszej nowej przychodni specjalistycznej, powiększonej do 16 sal egzaminacyjnych z poprzednich sześciu sal egzaminacyjnych, trzech sal zabiegowych z poprzedniej, dedykowanego wejścia i poczekalni, co zapewnia znacznie więcej miejsca dla naszych wizytujących specjalistów i naszych pacjentów, ” powiedziała Teresa Butler, starsza wiceprezes ds. usług klinicznych

Rozbudowa Centrum Infuzyjnego obejmuje trzy pokoje, cztery pokoje prywatne oraz część ogólnodostępną, w której pacjenci otrzymują terapie i leki.

Podczas podawania antybiotyków dożylnie starali się zapewnić jak największą wygodę i relaks w tej przestrzeni. Jeśli mają sześciotygodniową terapię, mogą przychodzić do tego pokoju dwa razy dziennie.

„Jeśli pacjenci przychodzą tam na chemioterapię, mogliby tam być przez wiele godzin, dlatego mamy dla nich wygodne fotele rozkładane, a także łóżka w prywatnych pokojach, w których mogą się położyć, jeśli chcą się położyć i odpocząć. też rób sobie drzemki” – powiedziała Karla Copple, dyrektor ds. pomocy doraźnej, szpitalnej i usług infuzyjnych

Na oddziale ratunkowym nadal dąży się do zapewnienia większej prywatności i zaawansowanych technologii, jako jednego z najczęściej używanych obszarów szpitala.

„O wiele bardziej zaawansowane technologicznie niż w naszej starej przestrzeni, nasz sprzęt jest najnowocześniejszy. Teraz mamy też gabinet zdrowia behawioralnego, którego wcześniej nie mieliśmy, z którego niestety obecnie korzystamy naprawdę często. W tym pomieszczeniu możemy umieścić bramę garażową, w której możemy umieścić cały sprzęt i wszystko, czym pacjent może wyrządzić krzywdę sobie lub członkom personelu, za tymi drzwiami garażowymi. Możemy je po prostu zamknąć. Zatem jedyne, co pozostało w pokoju, to łóżko” – powiedział Copple.

„Tak naprawdę to tylko inwestowanie w nowoczesną technologię. Wiadomo, że medycyna wiejska musi mieć tę samą technologię i dostęp do wysokiej jakości opieki, jaką można uzyskać w środowisku miejskim” – powiedziała dyrektor generalna i prezes Burgess Health Centre Lynn Wold. „Więc, jak wiecie, tutejsze władze lokalne odważnie zobowiązały się zainwestować w ten projekt. Dzięki temu projektowi naprawdę zapewnisz społeczności pozycję na następne ponad 20 lat.

To trzecia duża modernizacja, jaką Centrum Zdrowia w Burgess miało miejsce od chwili jego otwarcia w 1963 roku.

„Był to projekt renowacji przeprowadzony na początku lat 90-tych. A potem był jeden w 2006 roku. A teraz ten tutaj” – powiedział Wold.

Ulepszenia systemu opieki zdrowotnej w Onawie przyniosły korzyści nie tylko miastu, ale całemu hrabstwu.

„Jesteśmy także motorem gospodarczym tej społeczności. Jesteśmy największym pracodawcą w hrabstwie. I to też jest ważne. To część jakości życia, ponieważ ludzie decydują się tu mieszkać, pozostać i wychowywać swoje rodziny, a posiadanie takiej placówki jak Burgess ma kluczowe znaczenie” – dodał Wold. „Prawie 2800 osób, w społeczności tej wielkości niekoniecznie znajdziesz placówkę opieki zdrowotnej na tym poziomie. I ma po prostu bardzo bogate dziedzictwo, sięgające wysiłków z 1963 roku, kiedy otworzyli ten szpital”.

„Obawia się, że być może nie będą mogli pojechać ani do Sioux City, ani do Omaha ze względu na problemy zdrowotne lub transportowe. Dlatego w przypadku opieki nad rolą naprawdę ważne jest, abyśmy przybliżali tych specjalistów naszym pacjentom” – wyjaśnił Butler.

Centrum Zdrowia w Burgess jest już otwarte na wszystkich oddziałach i jest gotowe do pomocy pacjentom w hrabstwie Monona i okolicach.

Aby uzyskać pełną listę usług i specjalności Śledź ten link.

źródło