miCENTRUM — Jak wynika z komunikatu prasowego Innercare, jako sponsor programu Get Fit w Imperial Valley Mall, firma Innercare organizuje 1-Mile Beat The Heat Walk and Health Fair o godzinie 9:30 w centrum handlowym 22 czerwca.

Spacer i targi zdrowia są częścią programu Get Fit w Imperial Valley Mall, który zapewnia mieszkańcom bezpieczne i fajne miejsce do uprawiania sportu przez cały rok. Uczestnicy marszu mogą zarejestrować się bezpłatnie od 8:30 22 czerwca przy wejściu do centrum handlowego, na południe od karuzeli.

O godzinie 9:15, przed marszem, odbędzie się przecięcie wstęgi w celu wprowadzenia nowego programu Get Fit.

Pokój opieki w Imperial Valley Mall przeszedł niedawno metamorfozę dzięki nowemu sponsoringowi pomiędzy centrum handlowym a Innercare. | ZDJĘCIE DZIĘKI DZIĘKI CENTRUM IV MALL

Pierwsze 100 osób w wieku co najmniej 18 lat, które zarejestrują się na spacer, otrzyma bezpłatną koszulkę Beat The Heat i weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się podczas kolejnych targów zdrowia. Targi zdrowia odbędą się w godzinach 9:30-11:30 na środku centrum handlowego pomiędzy Macy’s a strefą gastronomiczną.

Centrum handlowe Imperial Valley Mall otwiera swoje drzwi najbliżej karuzeli o godzinie 7 rano każdego ranka, aby umożliwić tym, którzy chcą wybrać się na spacer po centrum handlowym, w klimatyzowanym miejscu. W całym centrum handlowym znajdują się znaki promujące program Get Fit, a znak punktu początkowego znajduje się w pobliżu karuzeli. Zwiedzanie całego wewnętrznego obwodu centrum handlowego wynosi około ośmiu dziesiątych mili.

„Wiemy, że istnieje grupa lokalnych mieszkańców zwana IV Mall Walkers, którzy codziennie korzystają z centrum handlowego. Zachęcamy do tego zdrowego nawyku i chcemy wspierać spacerowiczów i centrum handlowe w każdy możliwy sposób” – powiedział Murray Anderson, menedżer ds. komunikacji w Innercare. „Z niecierpliwością czekamy na powitanie wszystkich w nowym programie Get Fit w ramach nadchodzących targów spacerów i zdrowia”.

Zobacz też

Oprócz programu Get Fit firma Innercare połączyła siły z centrum handlowym Imperial Valley Mall, aby zaoferować stanowiska do dezynfekcji rąk w całym centrum handlowym oraz pokój opieki dla młodych matek.

Dzięki uprzejmości Innercare pokój opieki w centrum handlowym został niedawno odnowiony, aby zapewnić młodym matkom wygodne i ciche miejsce do karmienia piersią. Miękkie oświetlenie, wygodne krzesło i stolik z dala od zgiełku centrum handlowego pozwalają mamom na komfortowy moment na opiekę nad dzieckiem.

„Jesteśmy wdzięczni za partnerstwo Innercare w celu zapewnienia naszym klientom cennych programów i udogodnień” – powiedziała Alicia Swaim, dyrektor generalna Imperial Valley Mall. „Program Get Fit zapewni odwiedzającym wygodne miejsce do wejścia do środka, z dala od upału. Pokój opieki jest dostępny w godzinach pracy centrum handlowego, zapewniając wygodne miejsce dla mamy i dziecka”.źródło