EKSKLUZYWNY: Rozrywka Apploffnieskryptowana firma produkcyjna stojąca za serialami takimi jak Fox’s Pokonaj Shazama I Nie zapomnij o tekstach!awansuje dwóch swoich pracowników.

Rayna Apploff została awansowana na stanowisko wiceprezesa ds. talentów, a Zach Gelfand na stanowisko menedżera ds. rozwoju.

Apploff spędził w firmie 15 lat, pracując nad wieloma teleturniejami, w tym Pokonaj Shazama, Gra Talentów, Mentalny samuraj, Nie zapomnij o tekstach, Koło I Szalona loteria. Przed dołączeniem do firmy zdobywała doświadczenie pracując przy teleturniejach Ameryka ma talent I Małżeństwo ref także dla NBC Dopasuj grę, hasło I Naciśnij „Swoje szczęście”. dla ABC.

W swojej nowej roli Apploff będzie odpowiedzialna za obsadę wszystkich uczestników i celebrytów oraz pielęgnowanie relacji między gospodarzami i sieciami partnerskimi w ramach zróżnicowanego portfolio własności intelektualnej firmy.

Gelfand pracuje w firmie od dwóch lat, zaczynając od stanowiska asystenta wykonawczego. W swojej nowej roli pomoże ukształtować obecną sytuację Apploff Entertainment, współpracując z producentami, showrunnerami i zespołami kreatywnymi.

„Rayna jest wieloletnią współpracowniczką i od ponad dekady stanowi integralną część rozwoju Apploff Entertainment. Jej poświęcenie, ciężka praca i bystre oko nie mają sobie równych. Jest absolutną potęgą. Jeff Apploff, prezes i dyrektor generalny Apploff Entertainment, powiedział w oświadczeniu. „Zach jest supergwiazdą. Od pierwszego dnia doskonale zintegrował się z naszymi intensywnymi celami rozwojowymi, harmonogramem produkcji i potrzebami administracyjnymi. Awanse Rayny i Zacha stanowią kulminację ich podstawowych wartości polegających na wspieraniu środowiska doskonałości i innowacji. Ich awans nie tylko jest wyrazem uznania dla ich indywidualnych osiągnięć, ale także podkreśla zaangażowanie firmy w dostarczanie odbiorcom na całym świecie świeżych, wciągających wrażeń rozrywkowych.”

źródło