Samsung wprowadza m.in nowa aktualizacja oprogramowania dla swojej najnowszej linii flagowych telefonów. The Galaxy S24, Galaxy S24+I Galaxy S24 Ultra zacząłem już dziś otrzymywać aktualizację zabezpieczeń z maja 2024 r.

Prawdopodobnie Samsung potrzebuje więcej czasu niż zwykle na wydanie najnowszej aktualizacji zabezpieczeń dla kwalifikujących się urządzeń ponieważ był zajęty One UI 6.1. Galaxy S24, S24+ i S24 Ultra to pierwsze urządzenia Galaxy, które otrzymają majową aktualizację zabezpieczeń, choć w nadchodzących dniach powinniśmy zobaczyć więcej telefonów, które dołączą do imprezy.

Historia ma ciąg dalszy po filmie

W chwili pisania tego tekstu najnowsza aktualizacja dla serii Galaxy S24 jest dostępna w USA, a T-Mobile wydaje się być pierwszym operatorem, który udostępnił ją swoim użytkownikom. Niektórzy użytkownicy skarżyli się na gorszą żywotność baterii po poprzedniej aktualizacji, ale nie wygląda na to, aby nowa aktualizacja wniosła jakiekolwiek ulepszenia poza najnowsze poprawki bezpieczeństwa.

Nie powinno minąć dużo czasu, zanim majowa aktualizacja Galaxy S24 zostanie udostępniona w innych krajach. Gdy aktualizacja będzie dostępna w Twoim kraju, zostaniesz automatycznie powiadomiony, ale możesz także ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji, otwierając plik Ustawienia » Aktualizacja oprogramowania menu w telefonie i wybieranie Ściągnij i zainstaluj.źródło