The Elder Scrolls Online z nowym ogromnym konkursem. Wygraj podróż życia z ESO!

ESO-TripofLifetime

ESO-TripofLifetime

W The Elder Scrolls Online do wygrania był już milion dolarów, jednak pierwszy konkurs nie dotyczył całego globu. Tym razem twórcy ESO zorganizowali konkurs, w którym do zdobycia jest podróż życia. I w tym przypadku konkurs dotyczy również graczy z Polski.

Główną nagrodą w konkursie jest jedna z pięciu podróży życia, które zwycięzcy mogą wybrać. A są to miejsca powiązane z lokacjami w grze. Miejsca gdzie taka podróż życia może się odbyć to:

    Pakiet Elsweyr – Afrykańskie Safari
    Pakiet Skyrim – Szwajcarskie Alpy
    Pakiet Black Marsh – Amazonka i Machu Picchu
    Pakiet Hammerfell – Mistyczne Marokko
    Pakiet Summerset Isles – Egzotyczna Nowa Zelandia

Pięciu zwycięzców wybiera jeden pakiet dla dwóch osób (zwycięzca i gość). Jednak by było jeszcze o co walczyć, tysiąc wylosowanych zwycięzców otrzyma po tysiąciu sztuk waluty w grze The Elder Scrolls Online.

Co trzeba zrobić by wziąść udział w konkursie? Wystarczy zarejestrować się w konkursie pod tym adresem – http://www.elderscrollsonline.com/tripofalifetime/ oraz zalogować się do gry The Elder Scrolls Online między 5 październikiem a 16 grudnia 2016 roku. Losowanie zwycięzców nastąpi 9 stycznia 2017 roku. Po czym wylosowani gracze zostaną poinformowani drogą mailową o nagrodzie.

Regulamin, zasady i opis konkursu pod tym adresem – http://www.elderscrollsonline.com/tripofalifetime/.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment