Xbox ponownie wprowadza promocję “Dni darmowej gry”, oferując subskrybentom Xbox Game Pass i Game Pass Core możliwość darmowego wypróbowania trzech gier w ten weekend.

Microsoft ujawnił gry dostępne w ramach “Dni darmowej gry” na ten weekend dla subskrybentów Xbox Game Pass oraz Xbox Game Pass Core. Tym razem gracze będą mogli za darmo zagrać w “Prison Architect: Xbox One Edition”, “Railway Empire” oraz “TramSim: Console Edition” do 29 kwietnia. Jeśli te tytuły nie przyciągną waszej uwagi, sprawdźcie naszą listę najlepszych darmowych gier na Xboxa, aby znaleźć inne przygody, na które nie trzeba wydawać ani grosza.

Osoby, które chciałyby pokierować własnym więzieniem, mogą sprawdzić “Prison Architect: Xbox One Edition” w ten weekend. Choć trudno będzie zdobyć wszystkie 31 osiągnięć gry podstawowej w tak krótkim czasie – szacuje się, że zajmuje to między 40 a 50 godzin. Oczywiście można zrezygnować ze snu, ale nie polecamy tego, jeśli chcecie poczuć się w miarę świeży w poniedziałkowy poranek!

Jeśli chodzi o “Railway Empire”, ciężko będzie ukończyć grę w tydzień, a co dopiero przez weekend. Gra podstawowa zawiera 53 osiągnięcia, na zdobycie których szacunkowo potrzeba od 80 do 100 godzin, nie wspominając o licznych dodatkach DLC.

Niestety, w przypadku “TramSim: Console Edition” nie można ukończyć gry, ponieważ jedno z osiągnięć – Legenda na torach – jest nieosiągalne. Problem ten występuje od lipca 2023 roku i na razie mało prawdopodobne wydaje się szybkie rozwiązanie. Nawet gdyby działało, zdobycie niektórych osiągnięć mogłoby być czasochłonne, szczególnie konieczność przejechania 40008 kilometrów tramwajem dla osiągnięcia “Dookoła świata”.

Dla członków Xbox Game Pass Ultimate, zachęcamy do zapoznania się z naszą ciągle rozrastającą się listą nadchodzących gier w Game Pass, aby rzucić okiem na nadchodzące gry, które pojawią się w serwisie w najbliższych miesiącach.