Podsumowanie mistrzostw: Leeds pokonało Watford i dołączyło do Sunderlandu na szczycie | Mistrzostwo

Leeds awansował na drugie miejsce Mistrzostwo po dwóch błędach bramkarza WatfordDaniel Bachmann pomógł im wygrać 2:1 na Elland Road. Austriacki bramkarz zawinił przy obu bramkach Leeds, które w pierwszych siedmiu minutach wyszło na prowadzenie 2:0 dzięki Largiemu Ramazaniemu i Brendenowi Aaronsonowi.

Kwadwo Baah cofnął jednego Watfordktórzy znacznie poprawili się w drugiej połowie, ale Leeds w ciągu pięciu dni utrzymało serię zwycięstw u siebie. Podopieczni Daniela Farke’a przedłużyli swoją passę meczów bez porażki w lidze do sześciu, a teraz przegrali jeden z pierwszych 11, podczas gdy Watford zanotował piątą z rzędu ligową porażkę na wyjeździe.

Cardiff wyszli ze strefy spadkowej dzięki drugiemu zwycięstwu u siebie w ciągu czterech dni Portsmouth. Bramka samobójcza Regan Poole i strzał Calluma Robinsona z bliskiej odległości zapewniły Cardiff prowadzenie po 13 minutach tego wieczoru, kiedy Bluebirds żałowali jedynie, że przewaga zwycięskiej drużyny powinna być znacznie większa niż końcowy wynik 2:0.

Szybki przewodnik

Podsumowanie I ligi

Pokazywać

Birmingham powiększyli przewagę na szczycie League One po zwycięstwie u siebie 2:0 Boltona. Tomoki Iwata uderzył w trzeciej minucie, a następnie Jay Stansfield zdobył bramkę z rzutu karnego w końcówce.
Wrexham stracił cztery punkty do Birmingham po bezbramkowym remisie Huddersfielda. Wycombe’a zaliczył trzy zwycięstwa w serii i zwycięstwo 3:2 na wyjeździe BurtonaDaniel Udoh trafia zwycięzcę dziewięć minut przed końcem.
Mansfielda zajmują czwarte miejsce po tym, jak Keanu Baccus strzelił zwycięskiego gola w wygranym 2:1 meczu WiganAle ExeterSeria trzech zwycięstw zakończyła się porażką u siebie 2:1 Czytaniea bramki dla gości strzelili Jayden Wareham i Michael Craig.
Barnsleya I Charlton zremisował 2:2, a druga bramka Luke’a Berry’ego dla Charltona i wyrównanie Maxa Wattersa padły w doliczonym czasie gry. Crawley'a pokonać Lincolna Chwilowo 3-0 Peterborough młotkowany Blackpool 5-1. Bramki Malika Mothersille'a, Kwame Poku i bramki Joela Randalla zbiegły się z bramką samobójczą Odelugi Offiah.
Leyton Orient odnieśli pierwsze październikowe zwycięstwo, pokonując 1:0 Rotherham dzięki Danowi Happe, Stockport zremisował 1-1 z Northampton, Bristol Rovers pokonać Shrewsbury 1:0 i korona Sullaya Kaikai CambridgeZwycięstwo 2:0 w godz Stevenage’a. Media PA

Dziękujemy za Twoją opinię.

Zwycięstwo, będące świeżo po sobotnim zwycięstwie nad Plymouth 5:0, wzmocni rękę Omera Rizy i zapewni mu trwałe stanowisko menedżera. Riza objęła obowiązki w zeszłym miesiącu, gdy Cardiff znajdowało się na dole tabeli po najgorszym rozpoczęciu kampanii od 94 lat. jeden punkt z sześciu meczów oznaczający odejście Erola Buluta. Od przegranej w pierwszym meczu z Hull Riza zgromadził 10 punktów w czterech meczach.

– zapewnił Shane Duffy Norwich zaliczyli sześć meczów bez porażki, po czym odrobili stratę dwóch bramek i zremisowali 2:2 Prestona. Karny Sama Greenwooda w szóstej minucie dał Prestonowi prowadzenie, a Duane Holmes zdobył drugą bramkę dla gospodarzy sześć minut później. Kanaryjczycy podnieśli się na duchu, gdy wspaniały Borja Sainz zdobył bramkę w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie, a Duffy zdobył wyrównującą bramkę w 61. minucie. To był pierwszy raz, kiedy Preston strzelił gola pod wodzą Paula Heckingbottoma na stadionie Deepdale bez wygrania meczu, ale drużyna pozostaje niepokonana na własnym boisku pod rządami byłego menedżera Sheffield United.

Haji Wright z Coventry City świętuje zdobycie gola w meczu przeciwko QPR. Zdjęcie: Zac Goodwin/PA

Dane Scarlett strzelił gola w drugim meczu z rzędu Oksfordremis 1:1 z derby na stadionie Kassam – piąty z rzędu impas w mistrzostwach. Scarlett, który miał swój pierwszy ligowy start w barwach U's, wystrzelił ich na prowadzenie w 12. minucie, sprawnie odbijając dośrodkowanie Idrisa El Mizouniego z lewej strony po dobrej akcji Siriego Dembélé. Nathaniel Mendez-Laing dośrodkował dla Rams z 18 jardów i wyrównał w 10 minucie drugiej połowy, po tym jak Will Vaulks oddał piłkę.

Nahki Wells szybko zdobył podwójną bramkę Miasto Bristol stracili dwie bramki i zremisowali 2:2 Buzować. Lewis Koumas i Andrew Moran wyprowadzili Potters na 2:0 w pierwszym kwadransie, a trzy minuty na początku drugiej połowy dwie bramki Wellsa wyrównały poziom Robinsów. Remis przedłużył passę Bristol City bez porażki do sześciu meczów, gdyż po śmierci jego syna Theo na początku tego miesiąca drużyna w dalszym ciągu pozostawała bez głównego trenera Liama ​​Manninga.

pomiń poprzednią promocję w biuletynie

Podsumowanie II ligi

Pokazywać

Portowa DolinaCzwarte zwycięstwo z rzędu utrzymało ich na prowadzeniu, a jedynego gola w zwycięstwie 1:0 strzelił Ruari Paton Harrogate.

Walsalla po zwycięstwie 3:1 tracą dwa punkty Carlisle'a. Nathan Lowe strzelił gola już po dwóch minutach, po czym Jamie Jellis podwoił prowadzenie. Jamille Matt rozstrzygnął mecz trzecią bramką w drugiej połowie, a gol Jona Mellisha był dla gości jedynie pocieszeniem. Hrabstwo Nottsna trzecim miejscu udało im się zająć późny punkt o godz Kurhan dzięki karze doliczonej przez Davida McGoldricka, podczas gdy Doncaster zostali oszołomieni 1:0 u siebie przez Bromley.

Neill Byrne i Luke Young zamienili się bramkami w pierwszych 15 minutach Cheltenham I Bradforda zremisował 1:1, a Ryan Cooney trzy minuty przed końcem zdobył rzut karny Crewe wygrał 1:0 w godz Fleetwooda. Grimsby'ego wygrał 1:0 w godz Tranmere i gol Alexa Gilbeya w pierwszej minucie MK Dons na dobrej drodze do zwycięstwa 2:1 Accrington.
W innych miejscach padły zwycięstwa Newport2-0 o godz GillinghamaI AFC Wimbledon, kto pokonał Więcejcambe 3-0. Salford zakończyło się zwycięstwem 2:1 Swindon chwila Chesterfielda I Colchester zremisował 1-1. Media PA

Pierwszy gol w karierze nastolatka Kierana Morgana zdobyty QPR spadł z podnóża tabeli, po czym zremisował 1:1 Coventry. 18-letni pomocnik, który wystąpił w barwach Rangers dopiero po raz drugi, uderzył w połowie drugiej połowy i zdobył punkt. QPR stracił wczesną bramkę Haji Wrighta, podczas gdy inni gracze z początku sezonu, Coventry, wyruszyli w poszukiwaniu pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w sezonie. Morgan zaprzeczył im temu i choć Rangersi wciąż czekali na pierwsze zwycięstwo u siebie w tym emocjonującym sezonie, to przynajmniej udało im się wyprzedzić Portsmouth różnicą bramek i znajdować się na dole tabeli.

SwanseaPo remisie 0:0 z Liverpoolem seria bez zwycięstwa przedłużyła się do pięciu meczów Środa w Sheffield na Hillsborough. Obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie trzech punktów, lecz żadnej z nich nie udało się trafić do siatki.