Ogłoszenie o pracę: San Diego Padres – stażysta, nauk o sporcie

Stażysta, nauk o sporcie

Lokalizacja: San Diego, Kalifornia
Dział: Nauka o sporcie
Raporty do: Dyrektor ds. nauk o sporcie
Status: Sezonowy; Niezwolnione

*To stanowisko sezonowe zakończy się po 6 miesiącach, ale krócej niż 1 rok od rozpoczęcia zatrudnienia.*

Zaangażowanie Ojca Świętego z San Diego:

San Diego Padres angażują się w tworzenie zróżnicowanego i włączającego środowiska dla naszych pracowników. Staramy się stworzyć środowisko dla każdego, uwzględniając punkty widzenia pochodzące ze środowisk różniących się rasą, pochodzeniem etnicznym, religią, płcią, wiekiem, niepełnosprawnością, orientacją seksualną, statusem weterana i pochodzeniem narodowym

Gorąco zachęcamy do składania aplikacji kandydatów z nietradycyjnych środowisk, grup historycznie marginalizowanych lub niedostatecznie reprezentowanych.

Jeśli nie jesteś pewien, czy nadajesz się na 100%, ale jesteś gotowy na wyzwanie – zapraszamy do aplikowania. Wierzymy, że umiejętności można przekazywać, a pasja w naszej misji ma ogromne znaczenie.

Twoja rola jako stażysty w dziale nauk o sporcie:

Będziesz gromadzić, organizować, analizować i raportować parametry zawodników, w tym dane dotyczące śledzenia piłki, kija i ciała, aby pomóc w dostarczaniu przydatnych spostrzeżeń interesariuszom z wielu działów. Będziesz pomagać w tworzeniu, wdrażaniu i monitorowaniu zindywidualizowanych celów Rozwoju Gracza.

Wszystkie obowiązki, które Ci powierzymy:

  • Nadzór nad wdrażaniem różnych technologii w oddziałach lub wiosennym kompleksie szkoleniowym
  • Uzyskanie wiedzy na poziomie eksperckim na temat interfejsów poszczególnych technologii. Zapewnienie, że gromadzenie danych przebiega bezproblemowo i nie zakłóca normalnego toku dnia
  • Przeprowadzanie i zapewnianie prawidłowego i terminowego przeprowadzania testów/retestów w celu oceny reakcji fizycznych i fizjologicznych na trening
  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole w celu tworzenia i generowania dokładnych i przydatnych raportów. Pomoc w interpretacji danych i raportów dla wielu interesariuszy
  • Przyczyniaj się do ciągłego kształcenia wszystkich zawodników, trenerów i innego personelu w zakresie technologii i analiz używanych przez Padres oraz znaczenia ich wyników dla wszystkich aspektów gry
  • Wykorzystanie umiejętności SQL i badań do szybkiego przeprowadzania zapytań ad hoc dla trenerów i personelu PD
  • Pomoc we wdrożeniu i obsłudze gromadzenia danych Hawk-Eye
  • Zapewnienie prawidłowego działania jednostki Hawk-Eye we wszystkich grach i odpowiednich sesjach Bullpen, BP na żywo itp.
  • Zapewnienie dokładnego i zorganizowanego gromadzenia danych Hawk-Eye na potrzeby procesów medycznych i/lub badawczo-rozwojowych
  • Nadzorowanie przesyłania danych Hawk-Eye do wszystkich odpowiednich dalszych użytkowników
  • Uzyskanie wymaganej wiedzy w celu wsparcia zrozumienia i wdrożenia dla trenerów danych dotyczących śledzenia piłek, nietoperzy i zawodników Hawk-Eye
  • Terminowa interpretacja i przekazywanie istotnych danych kluczowym interesariuszom
  • Wspieranie personelu ds. rozwoju zawodników w integracji informacji dostarczonych przez inne działy Baseball Operations
  • Nadzór nad wdrożeniem i użytkowaniem dashboardu gracza, uzyskanie wiedzy na poziomie eksperckim na temat jego funkcji oraz wsparcie w przekazywaniu raportów z wyprzedzeniem i innych istotnych danych
  • Zawsze pozytywnie i profesjonalnie reprezentuje Klub
  • Inne obowiązki zgodnie z przydzielonymi

Twoje obszary wiedzy i doświadczenia, które są najważniejsze:

  • Zachowaj wiedzę na temat aktualnych badań dotyczących publicznego baseballu oraz pojawiających się narzędzi statystycznych, zbiorów danych i technologii
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność wizualizacji/interpretacji danych oraz programowania
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, w tym doświadczenie w zakresie produktów MS Office, takich jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook, oraz ogólna wiedza na temat umiejętności obsługi pakietu biurowego i obsługi sprzętu biurowego
  • Posiadają silne umiejętności komunikacji, zarówno pisemnej, jak i werbalnej, oraz skutecznie współpracują z innymi w sposób oparty na współpracy i szacunku
  • Wyjątkowe umiejętności zarządzania czasem i organizacji, umożliwiające obsługę dużej liczby szczegółowej pracy, wielozadaniowość i zarządzanie projektami w ściśle określonych terminach
  • Zachowuj profesjonalną postawę, zachowując wysoki stopień dyskrecji, uczciwości i odpowiedzialności
  • Utrzymuj stałą, punktualną i niezawodną obecność
  • Biegła dwujęzyczna znajomość języka angielskiego/hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczna

Będziesz musiał spełnić następujące wymagania:

  • W momencie rozpoczęcia zatrudnienia musi mieć ukończone 18 lat
  • 4-letnie studia licencjackie lub magisterskie na pokrewnym kierunku. Dodatkowym atutem będą zajęcia z biomechaniki, nauk o sporcie lub kinezjologii
  • Potrafi pracować samodzielnie w większym, zróżnicowanym zespole wymagającym ciągłej komunikacji
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami, w weekendy, święta i w razie potrzeby w dłuższych godzinach
  • Możliwość podróżowania w miarę potrzeb
  • Minimalne wymagania fizyczne: możliwość podróżowania i uzyskiwania dostępu do różnych obszarów boiska przez dłuższy czas podczas meczów i wydarzeń; w stanie podnieść i przetransportować do 25 funtów
  • Warunkiem zatrudnienia jest pomyślne spełnienie wszystkich wymagań po złożeniu oferty i przed zatrudnieniem, w tym między innymi sprawdzenia przeszłości

Wynagrodzenie i dodatkowe wynagrodzenie:

Zakres wynagrodzenia godzinowego na tym stanowisku wynosi 14,35–16,00 USD, w zależności od lokalizacji stowarzyszonej. Pracownicy sezonowi, niezrzeszeni w związkach zawodowych, podlegają obowiązującej w danym stanie płacy minimalnej, a stawki odpowiednio wzrosną.

Oprócz stawki godzinowej Padres oferują PTO, zniżki dla pracowników, uznanie i możliwości uznania.

Rodzina San Diego Padres jest pracodawcą zapewniającym równe szanse.

Aby zastosować:
Aby aplikować, postępuj zgodnie z instrukcją ten link.

Treść tego wpisu została stworzona i dostarczona wyłącznie przez San Diego Padres.

źródło