Kyler Murray prowadzi Cardinals do zwycięskiej passy w zwycięstwie 17-15 nad Chargers

Kylera Murraya pobiegł po 44-jardowe przyłożenie i poprowadził Cardinals na podjazd, który się rozpoczął Chada Rylanda Po upływie czasu gry strzelono z 32 jardów, a Arizona zebrała siły i zwyciężyła 17-15 nad drużyną Ładowarki z Los Angeles w poniedziałkowy wieczór.

Camerona Dickera kopnął piątego tego wieczoru gola z gry – tym razem z 40 jardów – i na 1:54 przed końcem dał Chargers prowadzenie 15-14. Jednak Cardinals (3-4) szybko przeszli do zasięgu rzutów z gry, wspomagani przez niepotrzebną brutalną interwencję Cama Harta co kosztowało Los Angeles (3-3) 15 jardów.

Następnie Arizona pobiegła na odległość 33 jardów Jamesa Conneraktóry zakończył bieg ze 101 jardami po ziemi. To ostatecznie doprowadziło do strzelenia gola z gry przez Rylanda i uczczenia uroczystości kardynałów.

To był frustrujący wieczór dla ataku Chargers, który zyskał 395 jardów, ale nie był w stanie znaleźć pola punktowego. Justyna Herberta wykonał 27 z 39 podań na 349 jardów.

Dicker strzelił bramki z gry na odległość 59, 50, 28, 47 i 40 jardów, z których pierwszy ustanowił rekord franczyzy na odległość.

Murray pobiegł po spektakularne przyłożenie na początku czwartej kwarty, przekręcił się w lewo, po czym włączył silniki, pokonując bezpiecznego Juniora Colstona na uboczu, a następnie wpadł do strefy końcowej i objął prowadzenie 14-9.

Było to drugie długie przyłożenie Murraya w ciągu trzech tygodni po tym, jak zdobył bramkę w sprincie na 50 jardów przeciwko San Francisco. Był to także 20. mecz w karierze Murraya z podaniem i biegiem przyłożenia.

Murray wykonał 14 z 26 podań na 145 jardów, jedno przyłożenie i jeden przechwyt.

28-jardowy strzał Dickera pod koniec trzeciej kwarty dał Chargers prowadzenie 9-7. Los Angeles przejęło piłkę po zatrzymaniu rezerwowego rozgrywającego Cardinals Melodia Claytona na trzecim i 1 oraz czwartym i 1. Cardinals czasami używają Tune’a w sytuacjach na krótkim dystansie, ponieważ jest on większy od Murraya.

Arizona strzeliła gola po podaniu z 5 jardów od Murraya do Grega Dorcha w drugiej kwarcie i do przerwy prowadziliśmy 7:6. Było to pierwsze przyłożenie Dortcha w sezonie.

W pierwszej połowie Dicker strzelił dla Chargers dwa gole z gry, w tym 59 jardów. To było najdłuższe kopnięcie w karierze Dickera, po tym jak wcześniej trafił dwa z 55 jardów.

Los Angeles zmarnowało dwie świetne okazje na początku pierwszej kwarty.

Na pierwszym podjeździe Arizony podanie Murraya zostało odbite Khalila Macka i przechwycony przez Teaira Taita. Ważący 304 funtów defensywny liniowy zaczął biec w dół pola, ale Conner zdjął go z tyłu przed uderzeniem Arizony Michaela Wilsona chwycił za chwyt.

Następnie podczas pierwszego przejazdu Chargers Herbert uderzył Jalena Reagora zdobył 42 jardy, ale Starling Thomas z Arizony odbił Reagora i piłka odbiła się od pola punktowego i odbiła.

Kontuzje

Ładowarki: OLB Joey'a Bosę (biodra) i TE Haydena Hursta (pachwina) były nieaktywne.

Kardynałowie: CB Sean Murphy-Bunting (szyja) wyszła w pierwszej połowie. LB Dennisa Gardecka (kolano) opuściło drużynę w trzeciej kwarcie.

Następny

Chargers: w niedzielę gospodarzem będzie Nowy Orlean.

Cardinals: w niedzielę w Miami.

Doniesienia Associated Press.

(Chcesz, aby wspaniałe historie były dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej? Utwórz lub zaloguj się na swoje konto FOX Sports, śledź ligi, drużyny i zawodników, aby codziennie otrzymywać spersonalizowany biuletyn.)

Uzyskaj więcej od National Football League Obserwuj swoje ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko