One Tamriel i pojedynki w najbliższej aktualizacji Elder Scrolls Online

Elder Scrolls Online

Elder Scrolls Online

Niedawno w The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited pojawił się Update 11, a już wiemy co trafi do następnej i zarazem ostatniej aktualizacji w 2016 roku. Zapowiedziany na konferencji E3 Bethesdy “One Tamriel” otwiera całkowicie nowe możliwości w grze. Twórcy przedstawiają One Tamriel jako całkowicie nową wolność w grze i powrót do korzeni swoich gier jak Morrowind.

One Tamriel

Z One Tamriel wszelkie granice związane z poziomem naszego bohatera znikną. Oznacza to, że będziemy mogli wybrać się gdzie chcemy czy zwiedzić każdą krainę. Bez obaw o za trudnych przeciwników. Twórcy stawiają na wolność. Każdy boss czy przeciwnik w One Tamriel również będzie odpowiednio skalowany poziomiem trudności do naszego poziomu, nie ważne gdzie będziemy. Również pozwoli to na grupowanie się z każdym graczem, bez ograniczeń w jakiej frakcji jesteśmy (z wyłączeniem strefy PvP – Cyrodiil). Wszystko będzie odpowiednio zbalansowane do nas.

Craglorn
Craglorn nie będzie wymagał grupy do gry. Od chwili wprowadzenie aktualizacji będziemy mieli możliwość odkrywać tą strefę również jako samotny gracz.

I więcej
Nagrody zostaną podane standaryzacji dla każdego. Czyli każda specyficzna strefa w grze, będzie zawierała takie same nagrody za atywności dla wszystkich graczy. Które tym samym będą też skalowane do naszego poziomu.

Pojedynki

Dzięki aktualizacji nazwanej Update 12, również otrzymamy możliwość pojedynków. Twórcy gry przedstawiają ją jako długo wyczekiwaną możliwość. Z którą będziemy mogli przetestować nasze umiejętności w walce z innymi graczami Elder Scrolls Online.

Nowe wydarzenia

Popularne eventy trafią w końcu do gry. Pierwszy większy event zaplanowany jest na październik i związany będzie z Festiwalem wiedźm. Następne eventy maja pojawiać się również częściej.

Skrzynie koronne

Za 400 sztuk koron – waluty w grze, otrzymamy możliwość zakupu skrzyni z losowymi nagrodami. Szczególnie otrzymywać będziemy nagrody konsumpcyjne, zaś rzadziej nagrody w postaci wierzchowców, kompanów czy strojów. Jednak włącznie z już nie dostępnymi rzeczami czy dostępnymi tylko przez ograniczony czas. Gdy otrzymamym już posiadaną przez nas rzecz zostaniemy nagrodzeni Koronnymi Kamieniami, które będziemy mogli również wydać w sklepie koronnym.

Aktualizacja Update 12 będzie przeznaczona dla wszystkich graczy. Pojawi się w październiku 2016 roku.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment