Autorzy: Antonio Morales, Ari Wasserman i Chris Vannini

Ponieważ gra College Football 25 firmy EA Sports pozostała na około miesiąc przed powrotem po dziesięcioletniej nieobecności, duża część społeczności futbolu uniwersyteckiego odkurza konsole do gier i przygotowuje się do ponownego uderzenia w kije.

Chris Vannini, który grał w tę grę kilka tygodni temu w Orlando, napisał obszernie o tym, czego się spodziewać po nowej wersji. Nadszedł czas, aby zastanowić się, z którymi zespołami nie możemy się doczekać meczu najbardziej.

Weźmy się za to.

Wybory Chrisa Vanniniego

Alabama: Jalena Milroe jest naprawdę dobry w dwóch rzeczach: wspinaniu się i rzucaniu głębokiej piłki. To czyni go idealnym rozgrywającym w grach wideo. Jeszcze na studiach moi kumple mieli zasadę, według której nie można grać stan Ohio z Terrelle Pryorem. Zwykle nie grałbym z tak czołowym programem jak Alabama, ale Milroe będzie niesamowicie przyjemny w użyciu, a nowy podręcznik trenera Kalena DeBoera również może zapewnić wiele do pracy. Podczas grania w gry online Alabama jest popularnym wyborem.

Siły Powietrzne: Uwielbiam grać z zespołami opcjonalnymi. To właśnie sprawia, że ​​futbol uniwersytecki jest wyjątkowy, a gry wideo różnią się od innych NFL i Madden, a Siły Powietrzne są najlepszą z trzech akademii służb. Spędziłem z nim około 10 minut Sokoły podczas moich testów w studiach EA Sports kilka tygodni temu. Prowadzenie piłki w nowej grze sprawia dużo więcej frajdy niż w przeszłości, ponieważ sztuczna inteligencja blokowania została znacznie ulepszona. Jeśli prawidłowo trafisz w dołek, zostaniesz nagrodzony. Sokoły sprawdzają się również jako dobry zespół Grupy 5 Dynastii, który można zbudować. Chociaż akademie usługowe na ogół nie przyjmują transferów w prawdziwym życiu, będą mogły to zrobić w grze wideo, więc nie musisz się martwić ograniczeniami kadrowymi.

Obudź Las: To był zespół, który najbardziej chciałem przetestować podczas pobytu w Orlando i spędziłem dobre 20 minut z Demon Deacons, pracując nad ich atakiem RPO i podstawami „powolnej siatki”. (Ja też zupełnie zapomniałem Hanka Bachmeiera przeniosłem się tutaj, dopóki nie zagrałem w tę grę.) Dobra wiadomość jest taka, że ​​opcje RPO są niezwykle głębokie. Zostałem ukarany kilkoma karami za nieuprawnionego zawodnika z pola gry za spóźnione rzucenie piłki, więc realizm jest zachowany. Nie mogłem znaleźć w podręczniku zbyt wielu powolnych siatek, ale programista z EA powiedział mi, że plan zakłada, że ​​przed jego uruchomieniem będzie więcej w podręczniku. Praca, jaką EA Sports włożyło w podręczniki, jest nierealna. Rozmawiałem z człowiekiem, który prowadzi zespół oparty na podręcznikach i ma on ogromne zaufanie do trenerów, jeśli chodzi o dzielenie się informacjami (nie ma tu żadnych Wakeyleaksów). Nawet jeśli gram z innymi zespołami, nadal mogę korzystać z podręcznika Wake Forest.

Południowa Floryda: USF może być ulubieńcem dynastii G5 dzięki połączeniu gwiazdorskiego rozgrywającego o podwójnym zagrożeniu Byroom Brown oraz egzotyczny i ekscytujący atak trenera Alexa Golesha. Brown był rewelacją w zeszłym roku jako zawodnik drugiego roku, rzucając na odległość 3292 jardów, w biegu na odległość 809 jardów i 11 przyłożeń po ziemi. Jedyny inny gracz 3000/800? Zdobywca Trofeum Heismana Jaydena Danielsa. Dodajmy do tego atak Golesha, który opiera się na szybkim zwiększaniu tempa, eksplozywnych zagraniach i głębokich podaniach, a wszystko, co dotyczy USF, sprawia, że ​​jest to idealny zespół do gier wideo. (Podczas gdy Brown jest w grze, prawdziwi trenerzy tacy jak Golesh nie, chociaż podręczniki gry odpowiadają stylowi prawdziwych drużyn.)


Byrum Brown to jeden z najlepszych w kraju QB o podwójnym zagrożeniu. (Nathan Ray Seebeck / USA Today)

Północny Teksas: Rozpoczynając grę Dynasty z zespołem G5 w starych grach, Północny Teksas wydawał się kodem do gry. Był to dwugwiazdkowy program, który zawsze odnosił duże sukcesy, być może dzięki pobliskiemu talentowi rekrutacyjnemu. Kiedy dorastałem w Michigan, często rozpoczynałem dynastię Środkowy Michigan (moja najlepsza przyjaciółka zawsze wybierała Wschodnie Michigan). Teraz, kiedy mieszkam w Dallas, UNT może być wybranym zespołem G5. Ta przewaga w zakresie lokalizacji rekrutacji powinna nadal istnieć, więc Mean Green ma sens jako zespół początkowy Dynasty.

Wybory Ariego Wassermana

Stan Kansas: Jedną z drużyn, którą najbardziej cieszę się z oglądania w nadchodzącym sezonie, jest Kansas State. Mówimy o rozgrywającym Avery’ego Johnsonamobilny, wschodzący gracz z potencjałem gwiazdy. Rozmawiamy także o Dylana Edwardsawszechstronny biegacz, który przeniósł się z Kolorado. The Żbiki także wróć, biegnąc z powrotem DJ Giddensi program został przyjęty Penn State odbiornik przekazu Dante Kefasktóry ma potencjał, mimo że tak naprawdę nie pracuje w State College. Kiedy większość ludzi korzysta z programów o dużym zasięgu, wybranie Wildcatów i rozświetlenie tablicy wyników byłoby świetną zabawą.

Arizona: Arizona mogłaby być faworytem do zwycięstwa w Wielkiej Dwunastce, gdyby Jedd Fisch nie opuścił Tucson i nie zabrał ze sobą części składu do Waszyngtonu. Jednak Wildcats utrzymali dwa istotne fragmenty zeszłorocznego ataku rozgrywającego Noaha Fifitę i przyszły wybór w pierwszej rundzie draftu do NFL Pozdrawiam McMillanajeden z najlepszych odbiorników w kraju. Arizona również się tego trzymała Tacario Davisadługi, mocny defensywny obrońca, który będzie zagrożeniem w ataku na piłkę. W tym roku może to być zespół z czołowej piętnastki.

Missouri: Kiedy ludzie myślą o trybie Dynasty, często myślą o wzięciu małego zespołu G5 i próbie przekształcenia go w zdobywcę tytułu krajowego. W tegorocznej grze uzyskanie pięciogwiazdkowej perspektywy dla tych mniejszych szkół będzie prawie niemożliwe, ponieważ twórcy gry chcieli, aby proces rekrutacji odzwierciedlał rzeczywistość. Postrzegam Mizzou jako intrygującą drużynę Dynasty, ponieważ obecnie bierze ona udział w najgłębszej i najbardziej konkurencyjnej konferencji w sporcie, z Teksas I Oklahoma łączący. The Tygrysy będą w stanie zrekrutować kilku ważnych kandydatów — zupełnie tak, jak robili to w prawdziwym życiu — a poprowadzenie ich do supremacji w SEC byłoby zabawne/satysfakcjonujące. Masz także szansę wyjść z bramki z naprawdę dobrym zespołem, wspieranym przez rozgrywającego Brady’ego Cooka i odbiornik materiałów wybuchowych Luther Burden III.

Stan Appalachów: Może jestem trochę kujonem, ale naprawdę uwielbiam grać z drużynami, które mają ładne stadiony i ładne otoczenie. Dodajmy do tego fakt, że App State ma w tym roku jeden z lepszych składów G5 i jest to pierwszy rok rozgrywek College Football Playoff, w których bierze udział 12 drużyn, a Mountaineers wydają się naprawdę fajnym zespołem na początek, żeby sprawdzić, czy dasz radę uciec . App State przywraca mnóstwo talentów z zespołu, który grał w zeszłym roku w grze o tytuł Sun Belt.

Stan Ohio: Ludzie w komentarzach będą mnie nazywać homerem. Wiem jednak, że nie jestem osamotniony w takim mniemaniu, że grając ofensywnie, tak właśnie jest Willa Howarda (mobilny rozgrywający), biegacze TreVeyona Hendersona I Quinshona Judkinsa i odbiorniki Emeka Eggbuka I Jeremiasz Smith to nirwana w piłkarskiej grze wideo. Jestem bardzo ciekaw, jak EA Sports oceni Smitha, prawdziwego studenta pierwszego roku, który od samego początku może być jednym z najlepszych przyjmujących w kraju. Podoba mi się też pomysł wykorzystania Caleba Downsa jako łazik w obronie, próbujący strzelać do typów użytkowników. Chociaż wielu z Was uwielbia grać w trybie Dynasty, moją prawdziwą pasją jest rozgrywanie meczów rankingowych online przeciwko innym graczom i krzyczenie do słuchawek. Jeśli ludzie tacy jak Chris będą startować z Alabamą, bardzo chciałbym dorównać Ohio State i pobić wynik.

Typy Antonio Moralesa

Stan Oregon: Dalsza droga jest dla bobrów zniechęcająca. Pac-12 rozpadł się i opuścił stan Oregon bez prawdziwego domu konferencyjnego. Jonathan Smith wykonał świetną robotę, tworząc program po kilku mrocznych latach, ale podjął wyzwanie Stan Michigan pracę po sezonie zasadniczym i zabrał ze sobą większość swojego personelu. Po odejściu Smitha portal transferowy zniszczył listę zawodników, a kilku zawodników trafiło do prestiżowych szkół. Czeka nas więc poważna przebudowa i kilka pierwszych sezonów będzie trudnych. Ale nagroda w postaci założenia dynastii, naprawienia zła i ponownego włączenia bobrów na konferencję władzy może być tego warta.

Stan Teksas: Bobcats to solidny wybór do gry online lub gry Dynasty. Zespoły, które uważam za najbardziej atrakcyjne, to te z solidnym scenariuszem i dobrym rozgrywającym. W ubiegłym roku stan Teksas osiągał średnio 36,7 punktów, a główny trener GJ Kinne oceniał grę, co potwierdza jedno pole. – dodał Bobcats Jordana McClouda poza sezonem po tym, jak rzucił na 3657 jardów i 35 przyłożeń na stadionie Jamesa Madisona w 2023 r., więc oprócz biegu na 1000 jardów na miejscu znajduje się także rozgrywający Ismaila Mahdiego. Jest to również program, który pojawił się w swojej pierwszej grze w kręgle dopiero w zeszłym sezonie, co oznacza, że ​​szansa na zbudowanie czegoś i wciągnięcie szkoły na większą konferencję lub zdobycie większej pracy jest bardzo istotna.


Transfer QB KJ Jefferson powinien rozwijać się w ataku Gusa Malzahna. (Nelson Chenault / USA Today)

UFC: Rycerze będą świetną zabawą w bezpośrednich pojedynkach. Patrzeć, KJ Jeffersona na pewno nie jest Camem Newtonem. Jednak ostatni raz Gus Malzahn miał QB wielkości Jeffersona (6 stóp i 3, 247 funtów) wtedy, gdy był koordynatorem ofensywy w Auburn podczas sezonu mistrzostw kraju Tygrysów w 2010 roku. Jefferson ma prawdziwą zdolność podwójnego zagrożenia i znajduje się w systemie, który podkreśli jego mocne strony. I będzie otoczony przez rozgrywających, niczym biegacz RJ’a Harvey’aktóry w 2023 r. pobiegł na odległość 1416 jardów i 16 niszczycieli czołgów, oraz odbierający Kobe’ego Hudsonaktóry złapał 44 podania na 900 jardów. Atak będzie wybuchowy, co sprawi, że będzie nadawał się do użytku online.

Tennessee: Wolontariusze mają mnóstwo talentów z najwyższej półki. Zacznij od rozgrywającego z Nico IamaleavaByły pięciogwiazdkowy kandydat, który jest utalentowanym podającym i wykazał się solidną mobilnością, zwyciężył w grze w kręgle Iowa ostatni sezon. Połączenie ataku Iamaleevy i Josha Heupela atakującego obronę w pionie powinno być zabawą dla każdego gracza. Każdy ma swoje preferencje, ale jako użytkownik zawsze gram w obronie jako zawodnik podający. Jamesa Pearce’a Jr. zaliczył 14,5 odbiorów za przegraną i 10 worków w 2023 r. i będzie jednym z najlepszych zawodników atakujących w grze, potrafiącym zniszczyć atak. Tennessee nie zdobyło tytułu mistrza kraju ani tytułu SEC od 1998 r., więc nie jest tak, że wybierasz ich do dynastii, wskakując na wóz pędzący potężną potęgę.

Kolorado: Umieściłem tutaj Buffaloes wyłącznie dlatego, że się nimi bawiłem Travisa Huntera rzut rożny i odbierający będzie jednym z najbardziej wyjątkowych doświadczeń w historii gry. Po prostu nie było zbyt wielu prawdziwie dwustronnych opcji, które pojawiły się w tym sporcie i zwykle nie polega się na nich tak mocno, jak Kolorado opiera się na Hunterze. Oczywiście rozgrywający Shedeura Sandersa będzie także świetną zabawą – chociaż linia ofensywna może sprawić, że będziesz musiał trochę biegać. Istnieją poważne pytania dotyczące długoterminowych aspiracji Deiona Sandersa w Kolorado, więc jeśli wybierzesz wzmocnienia dla Dynasty i będziesz chciał pozostać w drużynie na dłużej, prawdopodobnie będziesz musiał zwiększyć rekrutację w szkole średniej o kilka stopni.

(Zdjęcie Jensena Jonesa i Dylana Carsona: Isaiah J. Downing / USA Today)

źródło