YouTube pojawił się po raz pierwszy na początku tego roku i wydaje się, że ponownie wprowadza nową, przeprojektowaną witrynę, której wszyscy nienawidzą.

W w połowie kwietnia Google rozpoczął testowanie przeprojektowania do witryny YouTube, która przeniosła tytuł filmu, jego opis i komentarze na bok ekranu. W ich miejsce rekomendacje wideo zostały przeniesione bezpośrednio pod oglądany film ze znacznie większymi miniaturami i tytułami.

Zmiana była powszechnie znienawidzona przez prawie wszystkich, którzy ją otrzymali, ale nie była widoczna dla wszystkich użytkowników. W kolejnych tygodniach YouTube wycofał przeprojektowanie.

Teraz przeprojektowanie YouTube powraca.

Jak cętkowany przez wiele użytkownicyYouTube po raz kolejny rozpoczął wdrażanie tej przebudowy. Nowy wygląd pojawiał się w ciągu ostatnich kilku dni, choć nie wygląda na to, że będzie to powszechne wdrożenie. Wydaje się raczej, że nadal jest to test bardziej niż cokolwiek innego.

Co oznacza ta druga próba?

Nadal nie jest jasne, czy YouTube zamierza ustawić ten nowy wygląd jako domyślny, ale druga runda testów z pewnością oznacza, że ​​gromadzonych jest więcej danych.

Warto zauważyć, że niektórzy tak spiczasty do tweetów takich jak ten z YouTube na temat nowego układu, w którym YouTube twierdzi, że to tylko „eksperyment”. Wydaje się jednak, że są to w dużej mierze odpowiedzi w puszkach, a nie odnoszące się konkretnie do indywidualnej sytuacji. Chociaż jest prawdopodobne, że ten projekt to tylko eksperyment, nie daje to żadnego wglądu w to, co YouTube zamierza w przyszłości zrobić z nowym projektem. W jednej odpowiedzi YouTube twierdzi że większość eksperymentów „trwa tylko kilka tygodni”, co może, ale nie musi, mieć zastosowanie w tej konkretnej sytuacji.

Co sądzisz o nowym wyglądzie YouTube? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Zdjęcie: Artem Russakovskii na Twitterze/X

Więcej na YouTube:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.źródło