Erica Kripke to człowiek z planem pięciosezonowym.

Chłopcy twórca ogłosił niedawno, że piąty sezon popularnego serialu o superbohaterach będzie ostatnim. Ogłoszenie nadeszło tuż przed premierą 4. sezonu, który zobaczymy Jeffreya Deana Morgana przyłącz się do zabawy jako Homelander (Antony Starr) naprawdę przenosi wszystko na inny poziom. (Premiera sezonu 4 13 czerwca w Prime Video.)

Kolekcja Jasper Savage/Amazon/Dzięki uprzejmości Everett


Zapisać się do Tygodnik Rozrywkibezpłatny codzienny biuletyn aby otrzymywać najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze występy, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.

Oświadczenie Kripke brzmiało: „Tydzień premiery 4. sezonu #TheBoys to dobry moment, aby ogłosić: sezon 5 będzie sezonem finałowym! Zawsze był to mój plan, po prostu musiałem zachować ostrożność, dopóki nie otrzymałem ostatecznej zgody od Vought. Jestem podekscytowany możliwością przedstawienia tej historii do krwawego, epickiego i wilgotnego finału. Obejrzyj sezon 4 za 2 DNI, bo koniec się rozpoczął!”

„Jestem podekscytowany faktem, że w końcu mogę zrealizować plan na pięć sezonów” – mówi Kripke Tygodnik Rozrywkinawiązując do faktu, że miał słynny plan na pięć sezonów Nadprzyrodzony przed występem kontynuowano go przez kolejną dekadę. „To dla mnie bardzo ekscytujące”.

Jeśli chodzi o jego rozumowanie, Kripke kontynuuje: „Część to trochę głupia pomyłka scenarzysty, ale trzy i pięć to wielkie magiczne liczby do pisania. Trzy to występy filmowe, telewizyjne pięć. Żarty to trzecia szansa na pięć. Pięć wydaje się dobrą, okrągłą liczbą. Wystarczająca, aby opowiedzieć historię, ale jednocześnie doprowadzić ją do punktu kulminacyjnego, nie niszcząc jej powitania. Było to trudne, ponieważ nie byłem w stanie powiedzieć wszystkim roześlijcie tę wiadomość.”

I tak, sezon 4 będzie w dużym stopniu przypominał przedostatni sezon. „To była część mojej argumentacji: nikt nie może oglądać tego sezonu bez poczucia, że ​​na koniec: «To się skończy w przyszłym roku, prawda?». Równie dobrze moglibyśmy to ogłosić, aby ludzie mogli go oglądać z tym fajnym, epickim uczuciem zbliżania się do końca, na co właśnie liczę”.

Ale tylko dlatego Chłopcy kończy się, nie oznacza, że ​​wszechświat się rozszerza. „Ta historia Chłopcy nie będzie kontynuowany” – mówi. „Przy odrobinie szczęścia Generał V będzie kontynuowany, miejmy nadzieję, że będzie jeszcze kilka innych osób, o których mówimy, i które można kontynuować, ale Chłopcy historia kończy się w sezonie 5.”źródło