Home Aktualności Taylor Bradley nakazał poddanie się trzeciej ocenie stanu psychicznego

Taylor Bradley nakazał poddanie się trzeciej ocenie stanu psychicznego

14

LINCOLN, Nebraska (KOLN) – Kobieta Lincolna, która zabity dwóch pracowników obsługi The Lodge Apartments w 2023 roku przejdzie kolejną ocenę stanu zdrowia psychicznego.

24 maja tak orzekł sędzia hrabstwa Lancaster 28-letni Taylor Bradley nie był odpowiedzialny za zabójstwa 42-letniego Chrisa Karmazina i 45-letniego Ronalda Gonzaleza z powodu szaleństwa.

We wtorek sąd uznał, że według akt sądowych Bradley może stanowić zagrożenie dla siebie lub innych, a także może być niebezpieczny w dającej się przewidzieć przyszłości.

Sędzia hrabstwa Lancaster, Ryan Post, nakazał Lincoln Regional Center przeprowadzenie oceny Bradley i opracowanie planu leczenia w ciągu 90 dni od jej przyjęcia.

Bradley przebywa obecnie w więzieniu hrabstwa Lancaster i pozostanie tam do czasu, aż będzie dla niej gotowe łóżko. Po zakończeniu oceny w Ośrodku Regionalnym zostanie zabrana z powrotem do więzienia.

Następnie Centrum Regionalne Lincoln musi przesłać do sądu raport z oceny i plan leczenia na dziesięć dni przed upływem okresu oceny.

Bradley ma stawić się na następnej rozprawie 23 sierpnia o godzinie 11:00

To jest drugi raz Bradley została wysłana do ośrodka regionalnego i jest to już jej trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej ocena zdrowia psychicznego odkąd Karmazin i Gonzalez zostali zabici.

10/11 rozmawiał z członkami rodziny, którzy potwierdzili, że Chris Karmazin (42 l.) i Ronald Gonzalez (45 l.) to dwaj mężczyźni, którzy zginęli.(TERAZ 10.11)

Śledczy pojawili się w The Lodge 27 marca 2023 roku i odkryli, że Karmazin i Gonzalez nie żyją po tym, jak prawdopodobnie zostali potrąceni przez samochód. Bradley został aresztowany kilka przecznic dalej i oskarżony o dwa morderstwa pierwszego stopnia.

Z oświadczenia wynika, że ​​Bradley próbował uderzyć trzeciego pracownika obsługi technicznej. Od tego czasu ten człowiek rzucił tam pracę.

24 maja sędzia ustalił, że w chwili popełnienia przestępstwa Bradley cierpiała na chorobę psychiczną i „doświadczała wyraźnych urojeń, epizodu maniakalnego i psychozy” w takim stopniu, że nie rozumiała natury i konsekwencji tego, czym się zajmowała. czyn. Ponadto, zgodnie z orzeczeniem, „nie znała różnicy między dobrem a złem w związku z tym, co robiła”.

Kliknij tutaj aby subskrybować nasze codzienne podsumowanie 10/11 TERAZ i powiadomienia o najświeższych wiadomościach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.

źródło