Home Aktualności Straż pożarna w Shreveport otrzymała darowiznę w wysokości 54 tys. dolarów od...

Straż pożarna w Shreveport otrzymała darowiznę w wysokości 54 tys. dolarów od Willis Knighton Health na nowy sprzęt

11

SHREVEPORT, Luizjana (KSLA) – Straż pożarna w Shreveport otrzymała czek od lokalnego systemu szpitalnego na zakup nowego sprzętu.

We wtorek, 11 czerwca, Willis Knighton Health przekazał SFD czek na 54 000 dolarów na zakup sprzętu do wyposażenia sześciu nowych pickupów Dodge Ram, które są wykorzystywane przez jednostkę dochodzeniową SFD do reagowania w sytuacjach kryzysowych. Prezes i dyrektor generalny Willis Knighton Health, Jaf Fielder, wręczył czek szefowi SFD Clarence’owi Reese’owi podczas specjalnej ceremonii w środowe popołudnie, która odbyła się na stacji SFD nr 8 przy Greenwood Road.

We wtorek, 11 czerwca, Willis Knighton Health przekazał SFD czek na 54 000 dolarów na zakup sprzętu do wyposażenia sześciu nowych pickupów Dodge Ram, które są wykorzystywane przez jednostkę dochodzeniową SFD do reagowania w sytuacjach kryzysowych.(KSLA)

Urzędnicy SFD twierdzą, że departament kupił niedawno sześć nowych ciężarówek z załogową kabiną, aby zastąpić starzejącą się flotę pojazdów używanych przez śledczych. Jednak zanim ciężarówki zostaną oddane do użytku, konieczne jest wyposażenie ich w specjalne wyposażenie. SFD twierdzi, że nowy sprzęt będzie używany do bezpiecznego transportu sprzętu i narzędzi w celu zapewnienia bezpieczeństwa procedur związanych z niebezpiecznymi urządzeniami znalezionymi w obszarze reagowania departamentu. Ciężarówki zostaną także wyposażone tak, aby wydział mógł właściwie przechowywać i przewozić środki ochrony osobistej.

„W wielu przypadkach strażacy i strażacy nie wiedzą dokładnie, w jakich sytuacjach są wysyłani. Chcemy mieć pewność, że są wyposażeni na każdą sytuację, aby mogli odpowiednio zareagować, zapewnić sobie bezpieczeństwo i zapewnić bezpieczeństwo naszej społeczności” – powiedział Fielder.

źródło