Sezon sportowy w szkołach średnich trwa przez cały maj, a nasi reporterzy sportowi z Sun Journal, Central Maine i Press Herald byli zajęci rejestrowaniem najważniejszych momentów i wywiadami po meczach podczas swoich podróży.

Oto próbka niektórych naszych filmów z tygodnia.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zarejestruj się w naszym serwisie bezpłatny biuletyn Varsity Maine aby pozostać w kontakcie, a także oglądać nasze polecane filmy.

Edward Little Boys w lacrosse wygrywa z rywalem

Andrew Clements strzelił cztery z pięciu najlepszych goli w kluczowej trzeciej kwarcie, prowadząc drużynę lacrosse Edwarda Little boys odniósł we wtorek rzadkie zwycięstwo nad rywalem Lewistonem, wygrywając 12-10.

„To niesamowite uczucie wreszcie, wiesz, pokonać Lewistona” – powiedział Clements. „Nigdy ich nie pokonałem w lacrosse. Pokonali nas w wielu różnych dyscyplinach sportowych, więc to naprawdę miłe uczucie.

Ruch młodzieżowy w softballu w środkowym Maine

Centralna scena softballu w stanie Maine powitała tej wiosny dwóch nowych młodych trenerów, a programy przejęli Bailey Dunphy (Carrabec) i Mariah Dunbar (Madison).

Obaj młodzi trenerzy stoją przed pewnymi wyzwaniami, ale zdobyli także szacunek swoich zawodników.

Softball Gardiner nabiera tempa po zwycięstwie nad Cony

Tygrysy wygrały trzeci mecz z rzędu po wyeliminowaniu Cony’ego 12:0.

Wystarczy powiedzieć, że Gardiner odwrócił sytuację po rozpoczęciu 2:3.

Baseball Thornton Academy stara się dotrzymać kroku klasie A na południu

Trojany rozpoczęły mecz zaledwie dwoma seniorami w wygranym 5:1 meczu z South Portland. W każdym z ostatnich trzech sezonów zespoły spotykały się w finale Klasy A Południe.

W tym roku obaj starają się dotrzymać kroku Falmouth.

„Naprawdę po prostu się słuchaliśmy”

Dziewczęta drużyna lacrosse Maranacook/Winthrop prowadziła 14:4 nad Cony.

Gracze przypisują sukces na boisku dobrej komunikacji.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetującym.

źródło