Shilla bezcłowaobsługiwany przez hotelu Shillapodpisała umowę partnerską z firmą Meituan-Da Zhong Dian PingNajwiększa w Chinach platforma z recenzjami podróży i stylu życia, mająca na celu przyciągnięcie chińskich turystów.

Ceremonia podpisania partnerstwa odbyła się niedawno w siedzibie Meituan-Da Zhong Dian Ping w Szanghaju w Chinach. Dyrektor wykonawczy Shilla Duty Free, Kim Bo-yeon i Elaine He Mengyu, dyrektor ds. marketingu Meituan-Da Zhong Dian Ping, byli obecni na tym wydarzeniu (na zdjęciu powyżej).

Meituan-Da Zhong Dian Ping to najważniejsza w Chinach platforma informacyjna dotycząca stylu życia, oferująca różnorodne informacje dotyczące podróży, zakupów, zakwaterowania i dostawy, a także recenzje użytkowników. Ma miesięczną bazę użytkowników wynoszącą 470 milionów. Dostrzegając tendencję chińskich podróżnych korzystających z Meituan-Da Zhong Dian Ping nie tylko w kraju, ale także w podróżach międzynarodowych, Shilla Duty Free zdecydowała się nawiązać współpracę z platformą, aby przyciągnąć więcej chińskich turystów.

W ramach partnerstwa obie firmy będą prowadzić wspólne działania marketingowe skierowane do chińskich turystów odwiedzających Koreę. Shilla Duty Free będzie oferować ekskluzywne korzyści użytkownikom Meituan-Da Zhong Dian Ping, będzie także organizować promocje online i umieszczać na swojej platformie treści promocyjne sprzedawcy usług turystycznych.źródło