Home Aktualności Rochester rozważa potencjalne lokalizacje pod regionalny kompleks sportowy

Rochester rozważa potencjalne lokalizacje pod regionalny kompleks sportowy

9

ROCHESTER, Minnesota (KTTC) – nowość w Rochester regionalny kompleks sportowy powoli przynosi efekty.

Prywatne grunty po północnej i południowej stronie Rochester należą do miejsc rozważanych pod lokalizację ogromnego kompleksu.

Podczas niejawnej sesji w poniedziałek br. Rada Miasta Rochester przejrzałem potencjalne zakupy. Miasto pracowało nad znalezieniem 75–100 akrów gruntu pod inwestycję.

Podczas gdy Rochester Rekreacja Nadzorca Ben Boldt nie może zbyt wiele komentować potencjalnych zakupów, szybkie wyszukiwanie numerów paczek publicznych pokazuje, że są trzy interesujące miejsca:

  1. Obecnie niezagospodarowana działka należąca do Firma Seneca Foods. Firma posiada obecnie centrum dystrybucji mrożonek w południowo-wschodnim Rochester.
  2. Paczka należąca do Rochester West Campus LLC. Ta strona wykorzystywałaby część dawnego kampusu IBM w północno-zachodnim Rochester.
  3. Miasto kupiłoby niezagospodarowany grunt od dwóch właścicieli nieruchomości w gminie Kalmar.

„Będzie to wielki atut dla naszej społeczności, dlatego chcemy, aby było to miejsce, do którego będą mogli dotrzeć i którym będą mogli się cieszyć, a także będzie wielkim atutem dla gości przybywających do Rochester, aby wziąć udział w wydarzeniach i turniejach” Boldt powiedział. „Uważamy, że można to osiągnąć w lokalizacjach, które obecnie sprawdzamy, i wiesz, jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuowania tego procesu” – wyjaśnił Boldt.

Boldt nie może komentować, kiedy witryna zostanie zakupiona. Po zakupie działki zostanie sporządzony projekt i budowa. Miasto nadal ma nadzieję, że uda się rozpocząć budowę w 2025 roku.

W kompleksie znajdować się będzie boisko i przestrzeń do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, w tym pickleballu, piłki nożnej i piłki nożnej.

Znajdź takie i inne historie, w naszych aplikacjach.

źródło