Raport medycyny sportowej to spojrzenie SportingKC.com na najnowsze informacje o stanie zdrowia drużyny przed nadchodzącymi meczami, przedstawiane przez: Centrum Miłosierdzia dla Dzieci w Kansas City.

Wszystkie wymienione szczegóły pochodzą z oficjalnego raportu o statusie gracza ligi, który jest przesyłany dzień przed meczem.

Sporting Kansas City wraca do domu w ten weekend, aby w sobotni wieczór zmierzyć się z wieloletnim przeciwnikiem Houston Dynamo w Children’s Mercy Park.

Obrońca Dany Rosero i pomocnik Remi Walter w dalszym ciągu nie wystąpią w sobotnim meczu, a Kayden Pierre będzie pauzował z powodu kontuzji kostki, której doznał w środowym zwycięstwie klubu w Open Cup.

Rozpoczęcie zaplanowano na 19:30 czasu CT (faktyczny początek meczu) i będzie można oglądać w języku angielskim i hiszpańskim w ramach przepustki sezonowej MLS na Apple TV. Sports Radio 810 WHB (angielski) i La Grande 1340 AM (hiszpański) będą transmitować mecz lokalnie w radiu. Bilety można nabyć za pośrednictwem SeatGeek.com.źródło