Oto podsumowanie zajęć w szkołach średnich, które odbyły się w czwartek, 9 maja.

Softball

Harford Tech 16, Joppatowne 1: Abby Reed i Shiloh Wall łącznie nie dały żadnego trafienia, gdy Cobras pokonały Mariners w ćwierćfinale 1A North Region I. Reed trafił sześć w trzech rundach, podczas gdy Wall trafił cztery i oddał jeden niezasłużony run w dwóch rundach. W ofensywie Lyric Strong potroił, podwoił i jechał w trzech seriach. Katie Burr i Violet Mulieri jechały po dwóch.

Bel Air 13, Cyfrowy Port 0: Sofia Gallahue i Aubrey Buckmaster wspólnie uzyskały no-hitter i łącznie 14 strikeoutów z 15 outów. W zwycięstwie Alaina Torrence zaliczyła home run. Ava Vecchioni miała dwa single i cztery RBI.

Carver A&T 14, Edmondson-Westside 0: Wildcats wygrali mecz otwierający play-off po zdobyciu 10 runów w pierwszej rundzie. Emily Hamp potroiła się dwukrotnie i przejechała w dwóch przejazdach. Allison Pumphrey podwoiła się, pojedynczo i pojechała dwukrotnie.

Wolność 16, Akademia Coppina 0: Liberty zdobył 10 runów w pierwszej rundzie i sześć kolejnych w drugiej, po czym zwyciężył w ćwierćfinale 1A North Region II. Sophia Steele zdobyła osiem trafień w trzech rundach, a Kristin Kreh pięć w dwóch rundach, po połączeniu bez trafienia. Haleigh Hodges i Hannah DeVincent miały po dwa trafienia i trzy RBI, aby przyspieszyć atak.

Westminster 10, Dolina Manchesteru 3: The Owls rozpoczęli mocno z pięcioma runami na początku pierwszego. Briana Jeeter zdobyła bramkę i przejechała w czterech przejazdach, aby zwyciężyć. Katelyn Clark dodała trzy trafienia i dwa RBI. Aislin Cole, Briana Witter i Lila Moxley zakończyły zawody z trzema trafieniami i RBI. Moxley był także zwycięskim miotaczem, pozwalając na sześć trafień i uderzając sześć. Odrzuciła Mavericks po tym, jak zdobyli trzy gole w pierwszej rundzie.

River Hill 14, Blake 0: Annie Levine rzuciła River Hill w ciągu pięciu rund no-hitter, trafiając osiem. Levine również był liderem tabeli z trzema trafieniami i czterema RBI. Cameron Lowe miał podwójny i trzy RBI dla River Hill. Hawks (11-7) wygrali siódmy mecz z rzędu i awansowali do poniedziałkowego półfinału 3A South Region II na stadionie Reservoir.

Baseball

North Harford 4, C. Milton Wright 0: Wyatt Canapp i Collin Kight połączyli siły w trójce, a Hawks wygrali ćwierćfinał 2A North Region I. Canapp miał także dwóch RBI, którzy poprowadzili atak Hawks. Knight i Matt Hart mieli po dwa trafienia.

Manchester Valley 4, Oakdale 3: Mavericks tracili dwóch zawodników i dotarli na szczyt szóstego miejsca. Luke Christman strzelił gola w dwóch seriach i zremisował, a w siódmej rundzie bunt Gene’a Magina sprowadził do domu Vincenta Oxena, który okazał się zwycięskim biegiem. Magin odniósł zwycięstwo na kopcu, uderzając 13 i pozwalając tylko na trzy trafienia w 6 ⅔ rundach. Brayden Becker zanotował ostatni aut, który obronił.

Lacrosse dziewcząt

South Carroll 18, Francis Scott Key 3: Cavaliers po zrównoważonym ataku pokonali Eagles w półfinale 1A West Region I. Leah Miller jest liderem zespołu z pięcioma golami i dwiema asystami. Tuż za nimi znajdowały się Cathryn Yankle i Ava Krantz, które zdobyły po cztery gole. Addie Fowble strzelił gola i miał dwie asysty.

Zbiornik 17, Atholton 10: Dzięki zwycięstwu drużyna Gators (9-6) awansowała do finału 3A South Region II. Paige Malwitz strzeliła pięć goli w meczu, a Nicole Neely dodała cztery. Taylor Sung również zanotował hat-tricka.

Loch Raven 17, Pikesville 7: Raiders pokonali Panthers 9:1 w drugiej kwarcie i odpadli w półfinale 1A North Region I. Sarah Watkeys poprowadziła do zwycięstwa, mając sześć bramek przed końcem, pięć piłek po ziemi i cztery kontrole na remis. Grace Landry i Charlotte Gongon dodały po trzy gole, a Alli Henning zakończył mecz z dwoma golami i dwiema asystami.


Aby przesłać wyniki i statystyki, wyślij e-mail [email protected] z pełną punktacją pudełkową, zawierającą imiona i nazwiska zawodników.

źródło