Nowo otwarty Buc-ee’s spełnia powiedzenie, że w Teksasie wszystko jest większe.

Nowe centrum podróży, które w poniedziałek zostało oficjalnie otwarte, zajmuje powierzchnię ponad 75 000 stóp kwadratowych w Lulingu i jest wyposażony w 120 dystrybutorów gazu.

Jego rozmiary sprawiają, że jest to największy zbudowany przez popularna sieć centrów podróży. Przed uruchomieniem lokalizacji w Luling tytuł ten należał do Buc-ee’s o powierzchni 74 000 stóp kwadratowych w Tennessee.

W tym tygodniu otwarto nowy lokal Buc-ee’s w Luling w Teksasie. (Eric Guel)

Firma uczciła nowego Buc-ee’s Luling ceremonią przecięcia wstęgi tego samego dnia, w którym zaczęła przyjmować klientów. Gubernator Greg Abbott wraz z innymi lokalnymi urzędnikami wziął udział w uroczystościach otwarcia rekordowego obiektu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

„Jako największy fan „bryłek bobra” w stanie jestem dumny, że w Teksasie znajduje się najlepszy na świecie sklep ogólnospożywczy” – stwierdził w oświadczeniu. „Teksas jest dumny z tego, że jest bazą dla rosnącego imperium Buc-ee. Buc-ee to tylko jeden ważny element gospodarki większego, lepszego Teksasu, który budujemy dla przyszłych pokoleń”.

Luling Buc-ee

Zajrzyj do Buc-ee’s w Luling w Teksasie. (Eric Guel)

Pod koniec maja firma z siedzibą w Teksasie prognozowała, że ​​w zakładzie w Luling utworzy się co najmniej 200 nowych miejsc pracy.

DOLLYWOOD WYGRYWA DISNEYA ​​O ULUBIONY PARK TEMATYCZNY: BADANIE

Według firmy Buc-ee’s o powierzchni 75 000 stóp kwadratowych zastępuje 21-letnią lokalizację, która obsługiwała okolicę i była znana jako „pierwsze rodzinne centrum podróży”. Zwiększa także Łączna centrów podróży Buc-ee – z których ponad dwie trzecie znajduje się w stanie Lone Star – do 49.

Luling Buc-ee

Towary w Buc-ee’s w Luling w Teksasie. (Eric Guel)

„Było to pierwsze centrum turystyczne, jakie kiedykolwiek zbudowaliśmy, ale przerosliśmy sklep i musieliśmy zbudować nowe” – powiedział w oświadczeniu współzałożyciel Buc-ee, Arch Alpin III.

ROZWIŃ FOX BIZNES, KLIKAJĄC TUTAJ

W nowym sklepie klienci Buc-ee będą mogli kupić „tysiące opcje przekąsek, posiłków i napojów“, z czego znana jest sieć centrów podróży.

Luling Buc-ee

Widok na ogromne nowe Buc-ee’s w Luling w Teksasie. (Eric Guel)

„Pochwalam firmę Buc-ee’s za dalsze prezentowanie tego, co najlepsze w stanie Lone Star State, i gratuluję firmie ogromnego sukcesu” – powiedział Abbott.

źródło