Rihanna prostuje sprawę. Ulubiona przez fanów piosenkarka i bizneswoman informuje swoich fanów, że tak naprawdę nie odchodzi na emeryturę. Plotki o jej przejściu na emeryturę pojawiły się po tym, jak sfotografowano ją w bluzce, która wskazywała na jej decyzję o zaprzestaniu tworzenia muzyki. Jednak w najnowszym wywiadzie zdradziła, że ​​pracuje obecnie nad nową muzyką i chce, aby fani wiedzieli, że w najbliższej przyszłości wypuści R9.

„To tylko ja patrzyłem w przyszłość. Nie jestem na emeryturze. Po prostu podoba mi się ta sukienka. Dostałam go w prezencie i bardzo mi się podobał” – powiedziała Extra podczas wydarzenia na czerwonym dywanie Fenty Hair w Los Angeles. „Nie przeczytali drugiej linijki, nie jestem na emeryturze, po prostu przestałam się przebierać – to duży wysiłek” – wyjaśniła, po tym jak jej rzekome oświadczenie zyskało ogromną popularność.

©GettyImages

Rihanna wyjaśniła również, że zmieniła się jej podróż z dziewiątym albumem i zaczyna z nowej perspektywy i brzmienia. „Tak, zaczynam od nowa” – powiedziała Entertainment Tonight. „Ale nie chcę zaniedbywać piosenek, które mam, więc tak naprawdę chcę wrócić i posłuchać czegoś nowymi uszami, z nową perspektywą, a potem zobaczyć, co ma zastosowanie i w czym nadal jestem zakochany. ”

Rihanna świętuje nowy podkład Fenty Beauty Soft'Lit w Los Angeles©GettyImages

„Myślę, że muzyka jest dla mnie nowym odkryciem. Odkrywam rzeczy na nowo. Pracowałem nad albumem tak długo, że odłożyłem to wszystko na bok i teraz jestem gotowy, aby wrócić do studia. Zaraz zacznę. Daj mi chwilę!” – dodała.

źródło