Home Aktualności Najlepsze sposoby na strumieniowe przesyłanie wydarzeń sportowych tego lata

Najlepsze sposoby na strumieniowe przesyłanie wydarzeń sportowych tego lata

14

MEMPHIS, Tennessee (WMC) – Zapytaj dowolnego kibica, jaki wysiłek związany z oglądaniem każdego meczu jest prawdziwy. Często nie możesz obejrzeć wybranej gry, ponieważ przeciąłeś kabel lub nie masz odpowiedniej usługi przesyłania strumieniowego.

Co ma zrobić fan? Consumer Reports szczegółowo przedstawia dostępne opcje, dzięki czemu możesz zdecydować, czy jest to warte swojej ceny.

Wygląda na to, że czasy oglądania sportu na kanałach lokalnych minęły bezpowrotnie. Ponieważ ligi podpisują ekskluzywne umowy z sieciami i lokalne ograniczenia w zakresie wyłączeń, nie zawsze łatwo jest określić, jakiej kombinacji subskrypcji potrzebujesz.

Często się one zmieniają, ale oto dobry podział:

Fani piłki nożnej, jeśli Twoja drużyna jest w Twoim mieście – być może będziesz mógł oglądać ją za darmo w lokalnych stacjach telewizyjnych, takich jak ABC, CBS, NBC i FOX.

Możesz także przesyłać strumieniowo te kanały w wielu usługach, takich jak DirecTV Stream, Hulu i YouTube TV. W przypadku poniedziałkowych meczów możesz rozważyć ESPN lub ESPN+. Jeśli nie mieszkasz w pobliżu swojej drużyny, niedzielny bilet na NFL to opcja za 349 USD oferowana przez YouTube TV.

Fani baseballu mogą rozważyć MLB.TVjest dostępny w pakiecie dla jednego zespołu, ale lepszą ofertę uzyskasz w przypadku pakietu Wszystkie zespoły za jedyne 20 USD więcej. Jeśli kibicujesz gospodarzom, znajdź usługę transmisji strumieniowej, która zapewnia regionalnej sieci sportowej prawo do transmisji.

Jeśli szukasz meczów NBA, pakiet telewizyjny obejmujący kanały krajowe obejmie wiele z nich. Możesz znaleźć tę grę w YouTube TV lub Hulu za mniejsze pieniądze. Dostępna jest także NBA League Pass za 14,99 USD miesięcznie i WNBA za 12,99 USD miesięcznie.

Jeśli chcesz oglądać tylko jedną grę, trudno uzasadnić zapisanie się na miesięczną subskrypcję. Jeśli to zrobisz, nie zapomnij anulować subskrypcji, aby nie zostać obciążonym opłatą za następny miesiąc. Taniej może być po prostu obejrzenie meczu w lokalnym barze sportowym.

Jeśli chcesz podzielić koszty, dzieląc się hasłami z kimś innym, wiele z tych usług łamie tę praktykę, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje konto zostanie zawieszone.

„Consumer Reports TV News” wydawany jest przez Consumer Reports. Consumer Reports to organizacja non-profit, która nie akceptuje reklam i nie ma żadnych powiązań handlowych z żadnym reklamodawcą ani sponsorem w tej witrynie.

Kliknij tutaj aby zapisać się do naszego newslettera!

Kliknij tutaj aby zgłosić błąd ortograficzny lub gramatyczny. Proszę o dołączenie nagłówka.

źródło